جراحی بینی گوشتی یکی از سخت ترین جراحی های بینی است. بینی با پوست و غضروف ضخیم که نازک و ضعیف باشد، بینی گوشتی نامیده می شود.

فیلم واقعی جراحی بینی در اتاق عمل توسط دکتر کامبیز ایزدپناه

تصاویر جراحی بینی گوشتی

  • تصاویر قبل و بعد از جراحی بینی گوشتی

عکس های جراحی بینی گوشتی

تصاویر قبل و بعد جراحی بینی گوشتی

  • تصاویر قبل و بعد از عمل جراحی بینی گوشتی

عکس های قبل و بعد جراحی بینی گوشتی

  • عکس های قبل و بعد از عمل جراحی بینی گوشتی

عکس و تصویر قبل و بعد جراحی بینی گوشتی

  • عکس و تصویر قبل و بعد از عمل جراحی بینی گوشتی

نتیجه عمل بینی بعد از یک ماه| دکتر ایزدپناه

دوره نقاهت جراحی بینی گوشتی در کرج

دوره نقاهت در جراحی بینی گوشتی در مقایسه با بینی استخوانی کمی طولانی تر است اما با گذشت ۱ هفته از جراحی، به تدریج کبودی و ورم بینی کاهش پیدا می کند و بهبود می یابید. وقتی اتل یا گاز پانسمان برداشته شود به راحتی می توانید نفس بکشید و خواب بهتری خواهید داشت. در این دوره با رعایت نکات مراقبتی نقاهت خود را تسریع کنید.

چاسه مشاوره حضوری جراحی بینی گوشتی در کرج

در جلسه مشاوره در کرج اگر سابقه ابتلا به بیماری خاصی دارید به پزشک اطلاع بدهید. پزشک را از داروهای مصرفی خود مطلع کنید. سوالات خود را در مورد جراحی بینی گوشتی از پزشک بپرسید تا در روز جراحی آرامش خاطر داشته باشید. در جلسه مشاوره پزشک با بررسی ساختار بینی و با توجه به معیارهای زیبایی شناختی بهترین مدل برای جراحی بینی گوشتی را که متقارن با سایر اجزای صورت باشد انتخاب می کند. توصیه می شود به پزشک خود اعتماد داشته باشید زیرا او با توجه به تجربه و تخصص خود سعی دارد بهترین نتیجه را ایجاد کند طوری که بعد از جراحی با مشاهده بینی اصلاح شده لبخند رضایت بر چهره شما بنشیند.