بهترین جراح لیپوماتیک در تهران کیست؟

دکتر کامبیز ایزدپناه یکی از بهترین پزشکان لیپوماتیک در تهران است.

برای گرفتن نتیجه مطلوب تر بعد از لیپوماتیک چه باید کرد؟

پیدا کردن یک جراح پلاستیک متخصص، حرفه ای و کاربلد و رزرو وقت مشاوره با وی

مزایای حذف چربی با لیپوماتیک کدام است؟

 • لیپوماتیک از روش های ایمن حذف چربی است
 • لیپوماتیک یک روش دائمی برای حذف سلول های چربی است
 • لیپوماتیک با تخلیه چربی های اضافی سلامت افراد را بهبود می بخشد
 • لیپوماتیک به داشتن اندامی ایده آل و داشتن فرم بدنی متناسب کمک می کند
 • لیپوماتیک اعتماد به نفس و عزت نفس افراد را افزایش می دهد
 • لیپوماتیک می تواند به حذف چربی هایی کمک کند که حتی رژیم غذایی و برنامه های ورزشی هم از پس آن بر نمی آیند

آیا ایران جای مناسبی برای انجام عمل لیپوماتیک است؟

بله

از چه زمانی نتایج لیپوماتیک قابل مشاهده است؟

معمولا از یک ماه نیم پس از عمل، نتایج لیپوماتیک به تدریج قابل مشاهده است.

چگونه بهترین جراح لیپوماتیک در تهران را انتخاب کنیم؟

 • بر حسب هدف مورد نظر
 • بر حسب بودجه در نظر گرفته شده
 • بر حسب خدمات ارائه شده توسط پزشک
 • مشاهده عکس های قبل و بعد مراجعین و توجه به عملکرد پزشک
 • مشاوره گرفتن از مراجعان قبلی و بررسی میزان رضایتمندی آن ها
 • انتخاب پزشک مورد نظر با توجه به شرایط منحصر به فرد شخص

این روزها یکی از جراحی های زیبایی که به شدت مورد توجه کاندیداهای زیبایی قرار گرفته، عمل لیپوماتیک است. افراد پیش از اقدام برای این عمل لازم است تا مواردی را به دقت وارسی کرده و مورد توجه قرار دهند. یکی از مواردی که لازم است پیش از اقدام برای این عمل مهم مورد توجه قرار گیرد، انتخاب بهترین جراح لیپوماتیک است. انتخاب یک جراح متخصص در زمینه لیپوماتیک که تجربه کافی داشته و ماهر و با اخلاق باشد نیاز به توجه دقیق دارد. در ادامه به این مبحث بیشتر می پردازیم.

بهترین جراح لیپوماتیک چه کسی است؟

برای انجام عمل لیپوماتیک بهتر است در قدم اول بهترین جراحان را پیدا کرد. چرا که نمی توان به هر جراح زیبایی و بر اساس تبلیغات نامطمئن اعتماد کرد. انتخاب یک پزشک اشتباه می تواند برای کاندیداهای زیبایی عوارض جبران ناپذیری به همراه داشته باشد. به عنوان مثال بهترین پزشک پروتز سینه الزاما بهترین جراح لیپوماتیک به حساب نمی آید و ممکن است مهارت های محدودی به عنوان یک جراح لیپوماتیک داشته باشد.

بنابراین بهتر است پیش از اقدام، تحقیقات اولیه را در باب انتخاب بهترین جراح لیپوماتیک انجام دهید. پرسش از دیگران در مورد جراح مورد نظر می تواند یکی از گزینه های نسبتا مطمئن برای داشتن یک انتخاب درست باشد. مراجعه کنندگان قبلی می توانند تجربیات مفیدی را در این باره در اختیار شما قرار دهند.

برای پیدا کردن بهترین جراح لیپوماتیک باید معیارهای گوناگونی را با توجه به شرایط خود در نظر گرفت:

معیارهای انتخاب بهترین جراح لیپوماتیک

توضیحات

توجه به اهداف جراحی زیبایی مورد نظر

پیش از اقدام برای جراحی زیبایی لیپوماتیک بهتر است تا در درجه اول هدف خود را مشخص کنید. به عنوان مثال ممکن است بهترین جراح لیفت سینه، بهترین جراح لیپوماتیک ران یا باسن نباشد! از این رو بهتر است هدف خود را با این موارد تطبیق داده تا بهترین انتخاب را داشته باشید.

توجه به شرایط مالی و بودجه مورد نظر

بودجه یکی از مهمترین معیارهایی است که باید آن را در نظر داشت و به آن توجه کرد. اما این مورد را باید در نظر داشت که پرداخت هزینه بیشتر همیشه به منزله بهتر بودن جراح لیپوماتیک نیست! بنابراین توصیه می شود با توجه به هدف و همچنین بودجه مورد نظر بهترین پزشک را برگزینید.

توجه به خدمات ارائه شده توسط پزشک و بررسی تخصص وی

این مسئله امری واضح است که هر پزشک نمی تواند تمامی خدمات جراحی پلاستیک را در اختیار مراجعه کننده ها قرار دهد. از این رو می توانید با بررسی بیشتر بهترین پزشک را در زمینه ی خاصی که در نظر دارید، مثل لیپوماتیک برگزیند. بنابراین توصیه می شود پس از در نظر گرفتن هدف و بودجه مد نظر، پزشکی را انتخاب کنید که تخصص وی با هدف مورد نظرتان تطبیق داشته باشد.

در نظر گرفتن عملکرد پزشک و بررسی کیفیت کار وی

عکس های قبل و بعد در بین پزشکان زیبایی یکی از بهترین منابعی است که مراجعه کنندگان می توانند با بررسی آن ها عملکرد پزشک مورد نظر خود را به خوبی مشاهده کنند. این عکس ها می تواند کاندیداهای زیبایی را با کیفیت کار جراح به خوبی آشنا کند.

بررسی نظرات مراجعین قبلی و توجه به میزان رضایتمندی آن ها در شبکه های اجتماعی یا وب سایت رسمی پزشک

میزان رضایتمندی بیماران و مراجعه کنندگان یکی از موارد مهمی است که می تواند گواه بر کیفیت کار جراح باشد. اگر به شبکه های اجتماعی پزشک مورد نظر و وب سایت رسمی وی سری بزنید، شاید بتوانید اطلاعات نسبتا دقیقی در این مورد پیدا کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر بهتر است با مراجعین قبلی مشورت کنید.

انتخاب صحیح پزشک مورد نظر با توجه به شرایط منحصر به فرد کاندیدای زیبایی

اگرچه توصیه می شود پیش از اقدام به جراحی بهتر است با مراجعین قبلی پزشک مورد نظر مشورت کنید تا اطلاعات خوبی در اختیار شما قرار گیرد، اما لازم به ذکر است که نمی توان صرفا به تجربیات دیگران برای انتخاب پزشک اعتنا کرد. چرا که شرایط هر فرد نسبت به دیگری متفاوت و منحصر به فرد خواهد بود. تصمیم نهایی هر کاندیدای زیبایی باید با توجه به تمامی معیارها و بر اساس شرایط فردی خود او گرفته شود.

دکتر کامبیز ایزدپناه فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و زیبایی یکی ار بهترین جراحان زیبایی در تهران بوده و آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است تا بتوانید از سال ها تخصص و تجربه کاری وی در زمینه لیپوماتیک با بهترین روش های روز دنیا بهره ببرید و بهترین نتیجه را به دست آورید. شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت رسمی دکتر کامبیز ایزدپناه مراجعه کرده یا با این پزشک وقت ملاقات حضوری رزرو کنید. با ما در ادامه همراه باشید.

تجربه و تخصص در کنار هم!
دکتر کامبیز ایزدپناه

فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و زیبایی | دارای بورد تخصصی

 • عضو سازمان نظام پزشکی ایران
 • عضو جامعه جراحان ایران
 • عضو انجمن جراحی پلاستیک ایران
 • برخی از دوره های تخصصی گذرانده
 • دوره جراحی زیبایی پستان
 • دوره جراحی سرطان
 • دوره ابدومینو پلاستی
 • دوره لیپوساکشن
 • دوره جراحی زیبایی گوش
 • دوره جراحی زیبایی بینی
 • دوره لیفت صورت و گردن
 • دوره تزریق ژل و بوتاکس
 • سوابق تحصیلی
۱۳۷۲-۱۳۷۹: پزشکی عمومی، دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی زاهدان
۱۳۸۵-۱۳۸۹: جراحی عمومی،دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی تهرانبیمارستان سینا
۱۳۹۳-۱۳۹۶: فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی شهید بهشتی بیمارستان ۱۵ خرداد (بیمارستان مادر جراحی پلاستیک ایران)

مشاهده نمونه کارها

انجام درمان ها در محیطی آرام

دانش، تجربه و مهارت کافی

رعایت اصول اخلاق پزشکی و حرفه ای

تجهیزات و تکنیک های نوین تشخیصی و درمانی

تشخیص دقیق و اجتناب از درمان های غیر ضرروری

رعایت پروتکل های بهداشت و درمان

مشاوره قبل و بعد از عمل

توانایی انجمن چند عمل زیبایی همزمان

لیپوماتیک چیست؟

لیپوماتیک در واقع یک عمل زیبایی است که در چند سال اخیر محبوبیت زیادی در بین کاندیداهای زیبایی پیدا کرده است. از دلایل محبوبیت جراحی لیپوماتیک در سراسر جهان می توان به کم تهاجمی بودن آن، دوره نقاهت کوتاه مدت و گرفتن نتیجه ایده آل اشاره کرد. از طریق لیپوماتیک می توان با دستگاه های پیشرفته به طور دقیق رسوبات چربی را از قسمت های مختلف بدن حذف کرد. در این روش، چربی اضافی بدن از طریق ابزار خاصی تخلیه می شود. گاهی برخی از کاندیداهای زیبایی از جراح خود می خواهند که چربی تخلیه شده را به سایر قسمت های بدن مانند سینه ها و صورت آن ها منتقل کند. این ویژگی در حقیقت یکی از قابلیت های مثبت لیپوماتیک است که در بیشتر متدهای جراحی امکان پذیر نیست.

تخلیه چربی با روش لیپوماتیک چگونه انجام می شود؟

لیپوماتیک که به تخلیه چربی های اضافی در نواحی مورد نظر کمک می کند، یک روش غیرتهاجمی است که می تواند هم به صورت بیهوشی و هم با بی حسی موضعی انجام شود. اگر شما هم از آن دسته از افرادی هستید که از هوشیار بودن هنگام عمل می ترسید، اصلا جای نگرانی نیست! دکتر کامبیز ایزدپناه فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و زیبایی این عمل را با بیهوشی برای شما انجام خواهد داد.

چه کسانی می توانند لیپوماتیک انجام دهند؟

لیپوماتیک از محبوب ترین روش های کانتورینگ بدن است که معمولا به کاندیداهای زیبایی توصیه می شود که صرفا این کار را برای اهداف شخصی خود انجام دهند، نه برای رسیدن به اهداق ایده آل دیگران و مطابقت با تصویر ذهنی آن ها. بهترین کاندیداها برای انجام عمل لیپوماتیک عبارت اند از:

 • کسانی که با وجود فعالیت ها و برنامه ورزشی منظم و همچنین پیروی از یک رژیم غذایی اصولی به هدف خود برای از بین بردن چربی ها در نقاط مورد نظر بدنشان دست پیدا نمی کنند.
 • افرادی که سن آن ها در بازه زمانی بین 18 تا 65 سال است.
 • کسانی که از ثبات وزنی برخوردارند و وزن آن ها دائما در نوسان نیست.
 • کسانی که دارای شاخص توده بدنی یا BMI کمتر از 30 هستند.
 • کسانی که بیماری های زمینه ای یا شرایط پزشکی حاد و جدی مانند مشکلات قلبی یا ریوی ندارند.
 • افرادی که از مصرف مشروبات الکلی و سیگار خودداری می کنند.
 • افرادی که انتظارات واقع بینانه و هدفی منطقی از نتایج جراحی دارند.
 • زنانی که در دوران بارداری یا شیردهی به سر نمی برند.
 • زنانی که قصد باردار شدن در آینده را ندارند.

*لازم به ذکر است که اگرچه انجام عمل لیپوماتیک مانعی برای بارداری مجدد ندارد؛ اما به گفته پزشکان توصیه می شود که لیپوماتیک به بعد از آخرین بارداری و شیردهی موکول شود. چرا که بارداری مجدد می تواند تاثیرات مخربی بر روی نتایج حاصل شده از عمل بگذارد.

مزایای حذف چربی با لیپوماتیک چیست؟

این روزها اضافه وزن و نارضایتی از تناسب اندام، یک مشکل بزرگ در سراسر جهان است. رژیم غذایی نامناسب و ناسالم، مصرف غذاهای چرب و کم تحرکی از جمله عواملی هستند که خطر اضافه وزن و نارضایتی از اندامی ایده آل را به همراه دارند. در درجه اول توصیه می شود که افراد از یک رژیم غذایی سالم و اصولی و یک برنامه و فعالیت ورزشی مناسب بهره مند شوند و اگر به نتیجه دلخواه خود نرسیدند، پس از آن به دنبال انجام عمل های جراحی و لیپوماتیک باشند. به عبارت دیگرمی توان گفت لیپوماتیک غالبا توسط افرادی که تغذیه سالمی دارند و از نظر بدنی فعال هستند، اما نمی توانند از شر چربی های اضافی خلاص شوند، انجام می شود.

انتخاب بسیاری از کاندیداهای زیبایی که برای رسیدن به اندام ایده آل خود به بن بست خورده اند، لیپوماتیک است. از لیپوماتیک برای تخلیه و حذف بافت های چربی استفاده می شود. به دلیل مزایای فراوان این عمل زیبایی، لیپوماتیک در بین افراد محبوبیت بسیاری پیدا کرده است. این روش یک روش بی خطر است و با آسیب کمتری به بافت ها، چربی را از بین می برد و افراد زمان بهبودی کوتاهی را تجربه خواهند کرد. در ادامه به مزایای حذف چربی با لیپوماتیک به صورت موردی می پردازیم.

 • 1) لیپوماتیک یک روش حذف چربی به صورت کم تهاجمی است

شاید یکی از مهمترین دلایل محبوبیت لیپوماتیک این است که می توان از آن به عنوان یک روش کم تهاجمی و نسبتا کم خطر یاد کرد. در حین لیپوماتیک، سلول های چربی که از طریق ابزار و داروهای خاص تجزیه شده اند، از طریق برش های کوچکی در نواحی تحت ایجاد شده،‌ تخلیه می شوند و پس از آن از طریق کانولا ساکشن انجام می شود. غیرتهاجمی بودن این عمل به کاندیداهای زیبایی کمک می کند تا بتوانند به زودی به زندگی روزمره خود بازگردند.

 • 2) اثرات حذف سلول های چربی از طریق لیپوماتیک ماندگار است

یکی از سوالاتی که همواره توسط کاندیداهای زیبایی پرسیده می شود این است که آیا حذف چربی از طریق لیپوماتیک دائمی است یا پس از مدتی اثرات آن از بین خواهد رفت؟ خوشبختانه باید گفت که حذف چربی از راه لیپوماتیک دائمی است و سلول های چربی در ناحیه برداشته شده دیگر امکان رشد مجدد ندارند!

البته باید این نکته را به خاطر داشت که اگرچه رشد سلول های چربی در ناحیه مورد نظر که لیپوماتیک انجام داده اید، امکان رشد ندارند اما نداشتن یک سبک زندگی سالم می تواند سبب انباشته شدن چربی و چاقی در سایر نواحی بدن شود. برای حفظ اثرات عمل و داشتن یک اندام ایده آل لازم است که بعد از عمل لیپوماتیک ثبات وزنی حفظ شود.

 • 3) لیپوماتیک به داشتن تناسب اندام و داشتن فرم بدنی ایده آل کمک می کند

حفظ وزن و شاخص توده بدنی سالمBMI))‌ از جمله مواردی است که بسیار مورد توجه قرار می گیرد. علیرغم نظریه های مختلف برای دیدن زیبایی های درونی، بسیاری از افراد جامعه از روی ظاهر قضاوت می شوند. چربی های اضافه در بدن و چاقی ممکن است به این واقعیت دامن بزند. لیپوماتیک یکی از روش های پرطرفداری است که با ایجاد تناسب اندام، وضعیت ظاهریتان را بهبود می بخشد.

 • 4) لیپوماتیک به افزایش اعتماد به نفس و عزت نفس کمک می کند

اعتماد به نفس اگرچه از عوامل درونی سرچشمه می گیرد اما عوامل بیرونی مثل اضافه وزن و همچنین تجمع چربی در نواحی خاصی از بدن نیز می تواند بر روی آن تاثیرگذار باشد. لیپوماتیک با تخلیه سلول‌ های چربی غالبا باعث افزایش اعتماد به نفس کاندیداهای زیبایی می ‌شود و به آن ها کمک می کند تا بتوانند لباس های دلخواه خود را بپوشند.

در جلسات قبل از جراحی لیپوماتیک چه مواردی باید مطرح شود؟

در جلسات اول پس از انجام معاینات کامل و بررسی های مورد نیاز، پزشک و کادر پزشکی بیشتر در مورد اهداف شما از این جراحی و نتیجه ای که می خواهید در نهایت به آن برسید صحبت خواهند کرد. در این فرآیند بر اساس آزمایش‌های قبلی، نه تنها از شرایط جسمانی و وضعیت سلامت عمومی شما به عنوان کاندیداهای زیبایی اطلاع کامل پیدا می کنند، بلکه در مواردی متوجه می‌شوند که ممکن است به چه داروهایی حساسیت داشته باشید. همین موارد به کادر پزشکی کمک می کند تا برای اقدامات لازم قبل و بعد از جراحی آماده شوند.

معمولا پیش از انجام لیپوماتیک گزارشاتی از اقدامات پزشکی قبلی و همچنین رژیم غذایی و برنامه های ورزشی مورد مطالعه قرار می گیرد. این موارد به پزشک کمک می کند تا با در نظر گرفتن تمام حقایق، بهترین راه را برای شما انتخاب کند تا به بهترین نتیجه دست یابید.

برخی از متخصصان زیبایی بر این باورند که قبل از جراحی، گرفتن تصاویر اولیه و نشان دادن قبل و بعد آن به فرد می تواند بسیار تاثیرگذار باشد تا بتوانید بعد از جراحی جنبه بهتری از نتیجه حاصل شده را به کاندیداهای زیبایی نشان دهید. در جلسه ای که قبل از عمل با پزشک خود دارید می توانید تمامی سوالات خود را مطرح کرده تا آمادگی کافی برای عمل و نتیجه به دست آمده پس از آن داشته باشید.

این اطلاعات به شما کمک می کند تا دوران نقاهت آسان تری را تجربه کنید و روند بهبودی شما به سریع ترین و بهترین شکل ممکن انجام شود. یکی از مهم ترین عوامل در لیپوماتیک دانستن تمام جنبه های مربوط به جراحی است که به شما کمک می کند تا استرس و اضطراب خود را قبل از جراحی کاهش دهید و فقط به نتیجه نهایی که قرار است بگیرید فکر کنید.

قبل از جراحی لیپوماتیک چه سوالاتی باید از پزشک پرسید؟

یکی از راه هایی که می تواند به شما کمک کند تا بهترین جراح لیپوماتیک در تهران را پیدا کنید این است که لیستی از سوالات ذهنی خود تهیه کرده و در پی یافتن جواب آن ها باشید. به طور کلی می توان گفت که بهتر است تمام سؤالات خود را در جلسه اول بپرسید تا به تمام پاسخ ها رسیده و از انتخاب خود در مورد بهترین جراح لیپوماتیک در تهران مطمئن شوید. در قسمت زیر به سوالاتی که ممکن است در مورد این جراحی به ذهن شما خطور کند اشاره می کنیم که دانستن پاسخ آنها ممکن است این فرصت را به شما بدهد تا به بهترین نتیجه ای که آرزو دارید دست یابید. پس از این سوالات برای داشتن یک جلسه مشاوره خوب استفاده کنید:

 • آیا جراح شما توسط انجمن بورد جراحی تایید شده است؟
 • آیا پزشک شما در زمینه لیپوماتیک تجربه کافی دارد؟
 • آیا جراح شما ویژگی های متمایزی نسبت به سایر رقبای خود و افتخاراتی در این زمینه دارد؟
 • آیا کلینیکی که در آن پزشک قصد دارد جراحی شما را انجام دهد تاییدیه رسمی دارد؟
 • آیا شما از نظر پزشک واجد الشرایط جراحی هستید؟
 • نکاتی ضروری که باید برای عمل لیپوماتیک به آن توجه کنید کدام است؟
 • جراحی لیپوماتیک شما چگونه و به چه صورت انجام می شود؟
 • روش ها و تجهیزاتی که برای لیپوماتیک شما استفاده می کنند چیست؟
 • در روند درمان و دوره نقاهت شما باید به چه نکاتی توجه کنید تا به نتایج مطلوب تر دست یابید؟
 • خطرات و عوارض جانبی عمل لیپوماتیک چیست؟
 • اگر بعد از جراحی از عمل انجام شده و نتایج حاصل شده راضی نبودید چه اختیاراتی دارید؟

آمادگی و مراقبت های لازم قبل از عمل لیپوماتیک

 • به دستورات پزشکان در مورد مصرف داروهای قبل جراحی و سایر توصیه ها توجه کنید.
 • حداقل یک ماه قبل از جراحی سیگار نکشید و از مصرف الکل دوری کنید.
 • اگر از داروهای رقیق کننده خون استفاده می کنید، نباید 2 هفته قبل از جراحی آن ها را مصرف کنید.
 • شب قبل از عمل دوش بگیرید و خود را برای روز جراحی آماده کنید.
 • شب قبل از جراحی خوب بخوابید.
 • سعی کنید شب قبل از جراحی شام نسبتا سبکی میل کنید.
 • صبح روز عمل ناشتا باشید.

هزینه لیپوماتیک چقدر است؟

در پاسخ به این سوال معمولا نمی توان عدد و رقم خاصی اعلام کرد. هزینه عمل لیپوماتیک به عوامل متعددی بستگی دارد. یکی از مهم ترین عوامل در هزینه لیپوماتیک، انتخاب جراح است. دستمزد و حق الزحمه پزشکان بر اساس تخصص، موقعیت جغرافیایی، کلینیک یا بیمارستان انتخابی، امکانات و تجهیزات بیمارستان، تجهیزات جراحی،  کادر پزشکی در اتاق عمل، مدت زمان عمل و سایر موارد مرتبط می تواند متفاوت باشد.

دقت داشته باشید که پرداخت هزینه های گزاف برای لیپوماتیک نمی تواند به منزله انتخاب بهترین پزشک باشد. افراد می بایست بر اساس شرایط خود، ناحیه تحت درمان، بودجه و … پزشک خود را انتخاب کنند. کاندیداهای زیبایی باید بدانند که هزینه لیپوماتیک تنها به جراحی و دستمزد پزشک منتهی نمی شود، بلکه شامل دارو، گن بعد از عمل و هزینه های جانبی بعد ازعمل در دوران نقاهت نیز خواهد شد.

عوارض جانبی لیپوماتیک چیست؟

اگرچه جراحی های لاغری می تواند با عوارض همراه باشد اما باید دقت داشته باشید که انتخاب یک جراح حاذق و کاربلد می تواند عوارض جراحی های لاغری ناشی از خطاهای پزشکی و عدم توجه به نکات قبل و بعد از جراحی را به حداقل برساند. جراحی لیپوماتیک به خودی خود عارضه نسبتا کمی دارد اما عوامل بیرونی ممکن است سبب ایجاد مشکل شوند. عوارض موقتی جز جدایی ناپذیر از هر عمل زیبایی هستند برخی از شایع ترین عوارض لیپوماتیک عبارتند از:

 • عفونت محل برش یکی از عوارض رایج لیپوماتیک است. اگر پس از جراحی مراقب نباشید و به پانسمان محل برش دقت کافی نکنید ممکن است دچار عفونت شوید.
 • خون مردگی و کبودی بعد از لیپوماتیک ممکن است به دلیل استفاده از داروهایی که باعث انعقاد خون می شوند، ایجاد شود. بهتر است قبل از لیپوماتیک در مورد داروی خاصی که باید بعد از جراحی استفاده کنید با پزشک مشورت کنید.
 • اگر از گن های بعد از عمل طبق دستور پزشک استفاده نکنید ممکن است سبب افتادگی پوست شوید.

فرایند بهبودی بعد از عمل لیپوماتیک

دوران نقاهت بعد از جراحی لیپوماتیک اگرچه بسته به شرایط فردی متفاوت است اما به زمان زیادی نیاز ندارد و معمولا 1 هفته طول می کشد. رعایت نکات زیر می تواند به کاندیداهای زیبایی کمک کند تا نتیجه بهتری بگیرند و فرایند بهبودی آن ها به سرعت طی شود:

 • بعد از جراحی بهتر است چند روز استراحت کافی داشته باشید و فعالیت های خود را به پیاده روی کوتاه مدت ختم کنید. توصیه می شود از فعالیت های ورزشی، کارهای سنگین و بلند کردن اجسام خودداری فرمایید.
 • به رژیم غذایی بعد از لیپوماتیک توجه داشته باشید و سعی کنید بعد از عمل پیرو یک برنامه غذایی اصولی باشید تا نتایج لیپوماتیک برای شما ماندگارتر شود.
 • قبل و بعد از جراحی نباید از نوشیدنی های الکلی و سیگار استفاده کنید.
 • استفاده از گن های فشاری بعد از لیپوماتیک را فراموش نکنید تا از افتادگی پوست جلوگیری شود و تورم هر چه سریع تر قابل کنترل باشد.
 • به پانسمان محل جراحی توجه داشته باشید و طبق دستور پزشک آن را تعویض کنید.
 • شما می توانید 2 روز بعد از جراحی دوش بگیرید اما لازم است تا چند هفته از رفتن به استخر و شیرجه در آن خودداری کنید.
 • سعی کنید در یک موقعیت درست بخوابید و در هنگام خواب از ایجاد کشش در بدن خود جدا خودداری فرمایید.
دکتر کامبیز ایزدپناه

زیبایی را به خود هدیه دهید!

اگر می‌خواهید که زیبایی را به خود هدیه دهید، این کار را به دکتر کامبیز ایزدپناه بسپارید. دکتر ایزدپناه دوره‌های مرتبط با عمل‌های ترمیمی و زیبایی را گذرانده است و از ابتدای تصمیم شما، تا پایان جراحی و گرفتن نتیجه در کنار شما خواهد ماند.

رزرو تلفنی نوبت

نحوه انتخاب بهترین جراح لیپوماتیک در تهران

امروزه جراحی پلاستیک پس از طی کردن مسیری طولانی و پر از فراز و نشیب در بین مردم محبوبیت فراوانی پیدا کرده است. این روزها متدهای نوین جراحی پلاستیک و عمل های زیبایی با پیچیدگی و ایمنی بالاتری روی کار آمده اند تا توجه کاندیداهای زیبایی را به خود جلب کنند. اگر به اطراف خود توجه کنید، می توانید شاهد جراحان زیبایی و پزشکان بسیاری باشید که به منظور تحقق اهداف دیگران در راستای زیبایی از طریق جراحی پلاستیک در این مسیر گام برداشته اند.

پیدا کردن یک جراح پلاستیک خوب و مناسب از جمله مهمترین اقداماتی است که کاندیداهای زیبایی باید پیش از اقدام به آن توجه کنند. با جستجو در مرورگرهای مختلف احتمالا پزشکان و جراحان بسیاری را در اطراف خود تحت عنوان “بهترین جراح لیپوماتیک در تهران” پیدا خواهید کرد. اگرچه این روش می تواند به کاندیداهای زیبایی در پیدا کردن بهترین جراحان کمک کند اما بهتر است به معیارهایی که در ادامه به آن ها می پردازیم توجه کنید.

پیدا کردن جراح لیپوماتیک مناسب در تهران

اگرچه هیچ پزشک یا جراحی نمی تواند  گزینه ی مناسبی برای همه کاندیداهای زیبایی باشد. مثلا ممکن است برخی از کاندیداهای زیبایی متناسب با شرایط خود از کار یک پزشک رضایت کامل داشته باشند اما همان جراح بر اساس شرایط شما برایتان مناسب نباشد!

با توجه به معیارهای زیر می توانید بهترین جراح لیپوماتیک در تهران را برای خود انتخاب کنید.

 • اعتبار و مدارک جراح

جراحانی که انتخاب می کنید باید تاییدیه هیئت جراحی پلاستیک یک کشور را دریافت کرده باشند و مدارک و گواهینامه های آن ها معتبر باشد. بنابراین قبل از اقدام یا حتی برنامه ریزی برای مشاوره با پزشک مورد نظر، بهتر است که اعتبار و مدارک جراح را مورد بررسی قرار دهید.

 • سبک کار جراح

سبک جراحان مختلف با یکدیگر متفاوت است. این که رویکرد و سبک کار یک جراح پلاستیک با اهداف زیبایی شناختی کاندیدای زیبایی مورد نظر مطابقت داشته باشد از اهمیت بسیاری برخوردار است. از این رو بهتر است در انتخاب پزشک این مورد را نیز در نظر داشته و طبق سلیقه خود پزشک را انتخاب کنید. همچنین به این مسئله توجه کنید که شرایط افراد با یکدیگر متفاوت است و ممکن است هر کدام به نتیجه منحصر به فردی طبق شرایط بدنی خود دست یابند.

برای اینکه بتوانید بهترین پرشک زیبایی را با توجه به معیارهای خود برگزینید، بهتر است به نمونه کارهای جراح مورد نظر و تصاویر قبل و بعد مراجعه کنندگان توجه کنید. مشورت با افرادی که پیش تر توسط پزشک مورد نظر تحت عمل جراحی زیبایی قرار گرفته اند نیز می تواند بازخورد صادقانه‌ ای در مورد تجربیات آنها به شما بدهد.

 • بررسی کلینیک یا بیمارستانی که جراح در آن مشغول است

علاوه بر در نظر گرفتن صلاحیت جراح، بهتر است به مراکز مراقبتی یا کلینیک یا بیمارستانی که جراح در آن مشغول است و قرار است شما در آن تحت عمل جراحی قرار بگیرید توجه کنید. پیش از اقدام باید از پزشک بپرسید که وی در کدام بیمارستان ها و مراکز مراقبتی عمل شما را انجام می دهد. اگر پزشک کار خود را در چند مرکز انجام می دهید. شما می توانید با توجه به بودجه، مسیر و سایر معیارهای مرکز مراقبتی را انتخاب کنید. یک کلینیک معتبر می تواند در نتایج نهایی و کار پزشک تاثیر به سزایی داشته باشد.

این مسئله حائز اهمیت است که پیش از عمل اطمینان حاصل کنید که امکانات مورد نیاز برای جراحی بر اساس بالاترین استانداردهای ایمنی، کیفیت و مراقبت از بیمار است. بررسی گواهینامه ها یا مجوزهای دولتی کلینیک ها می تواند به کاندیداهای زیبایی کمک کند تا بفهمند آیا یک مرکز مراقبتی دارای اعتبار کافی برای آن ها هست یا خیر.

*بهتر است در نهایت با در نظر گرفتن موارد ذکر شده به دنبال عملکرد خوب و صداقت پزشک باشید. این وظیفه یک جراح پلاستیک یا مراجعه کنندگان قبلی نیست که به شما بگویند بهترین گزینه کدام است، بلکه این وظیفه شماست و تنها با انجام تحقیقات کامل میسر می شود.

در پایان باید گفت که لیپوماتیک می تواند با حذف چربی های اضافه، سلامت شما را بهبود بخشد. همه ما می دانیم که حفظ وزن و شاخص توده بدنی سالمBMI) ) از اهمیت بسیاری برخوردار است. از آن جایی که لیپوماتیک چربی ها را از بین می‌برد، می‌تواند به افراد کمک کند تا به وزن ایده‌آل و BMI خود نزدیک و نزدیک ‌تر شوند و در نهایت سلامت کلی خود را بهبود بخشند. از این رو انتخاب بهترین جراح لیپوماتیک در تهران یکی از مهم ترین کارهایی است که باید پیش از اقدام در دستور کار قرار گیرد.
شما همراهان عزیز و گرامی می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت رسمی دکتر کامبیز ایزد پناه فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و زیبایی مراجعه نمایید. دکتر کامبیز ایزدپناه یکی از بهترین جراحان لیپوماتیک در تهران است که دارای بورد فوق تخصصی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی شهید بهشتی بیمارستان 15 خرداد (بیمارستان مادر جراحی پلاستیک ایران) می باشد. ایشان پاسخگوی سوالات شما دوستان عزیز در زمینه های مختلف جراحی های زیبایی خواهد بود.
پل های ارتباطی:
شماره تماس:
۰۲۱-۲۲۰۶۲۶۵۱
۰۹۰۳۳۴۲۸۱۲۰
آدرس:
تهران، میدان کاج، خیابان سرو غربی، خیابان مروارید، پلاک ۲، طبقه همکف، واحد1
ساعات کاری:
شنبه و سه شنبه ۱۴ الی ۱۷
ایمیل:
drkambizizadpanah@

 

دکتر کامبیز ایزدپناه فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و زیبایی در خدمت شما عزیزان است تا بتوانید از سال ها تجربه کاری و تخصص وی در زمینه لیپوساکشن با بهترین متدها و تکنولوژی های روز دنیا بهره ببرید و بهترین نتیجه را کسب کنید.

سوالات متداول:

دکتر کامبیز ایزدپناه یکی از بهترین ها در زمینه جراحی لیپوماتیک است. وی فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و زیبایی در تهران است که دارای بورد فوق تخصصی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی شهید بهشتی بیمارستان 15 خرداد یا به عبارتی بیمارستان مادر جراحی پلاستیک ایران می باشد. بر اساس میزان رضایتمندی کاندیداهای زیبایی و مراجعه کنندگاه قبلی، او را می توان به عنوان یکی از بهترین جراح های لیپوماتیک در تهران به حساب آورد.

تضمینی ترین را برای گرفتن نتیجه ایده آل بعد از لیپوماتیک، پیدا کردن یک جراح پلاستیک متخصص، حرفه ای و کاربلد است. برای کسب اطلاعات بیشتر لازم است تا با پزشک مورد نظر وقت مشاوره رزرو کنید.

1)       در نظر گرفتن اهداف شخصی و ملاک های مد نظر و انتخاب جراح بر اساس آن

2)       در نظر گرفتن بودجه و شرایط مالی فرد

3)       در نظر گرفتن خدماتی که پزشک و بیمارستانی که پزشک در آن فرد را تحت عمل جراحی قرار می دهد

4)       بررسی سبک کار پزشک با توجه به عکس های قبل و بعد مراجعه کنندگان قبلی

5)       مشاوره گرفتن از مراجعه کنندگان قبلی و بررسی میزان رضایتمندی آن ها

6)       انتخاب بهترین جراح لیپوماتیک با توجه به شرایط فردی خود

بله. لیپوماتیک مانعی برای بارداری و شیردهی مجدد ندارد؛ اما به گفته جراحان زیبایی، توصیه می شود که عمل لیپوماتیک به بعد از آخرین دوران بارداری و شیردهی موکول شود. چرا که بارداری و شیردهی مجدد می تواند تاثیرات نامطلوبی بر روی نتایج حاصل شده از عمل بگذارد یا این که نتایج حاصل شده را از بین ببرد.

 • روشی ایمن برای تخلیه چربی ناحیه مورد نظر
 • روشی دائمی برای حذف سلول های چربی
 • کمک به سلامت فردی با تخلیه چربی های اضافی
 • کمک به داشتن اندامی ایده آل و داشتن فرم بدنی متناسب
 • افزایش اعتماد به نفس
 • کمک به حذف چربی هایی که حتی رژیم غذایی و برنامه های ورزشی هم از پس آن بر نمی آیند
 • توجه به دستورات پزشکان در مورد مصرف داروهای قبل جراحی
 • خودداری از مصرف سیگار و الکل قبل و بعد از جراحی
 • دوش گرفتن شب قبل از عمل
 • خواب به موقع شب قبل از جراحی
 • خوردن شام سبک شب قبل از جراحی
 • ناشتا بودن در صبح روز عمل

هزینه عمل لیپوماتیک بسته به عوامل متعددی مثل انتخاب جراح، دستمزد و حق الزحمه او بر اساس تخصص، موقعیت جغرافیایی، کلینیک یا مرکز مراقبتی، امکانات و تجهیزات بیمارستانی و جراحی، کادر پزشکی، مدت زمان عمل و … می تواند متفاوت باشد. در برآورد هزینه باید هزینه های جانبی بعد از عمل را نیز در نظر بگیرید.

خیر.

دقت داشته باشید که پرداخت هزینه های زیاد برای لیپوماتیک یا هر عمل جراحی دیگر نمی تواند به منزله انتخاب بهترین جراح باشد. برای اینکه بهترین جراح را پیدا کنید باید در درجه اول شرایط خود را در نظر بگیرید و به مواردی مانند تخصص پزشک، ناحیه تحت درمان، بودجه و… توجه کنید.

رزرو نوبت

جهت تعیین نوبت با شماره های زیر تماس بگیرید.

working-hours

ساعات کاری مطب

شنبه و سه شنبه ها

ساعت 16 الی 19

telephone (1)

تلفن تماس

02122062651

09033428120

location

آدرس

میدان کاج، خ سرو غربی، خ مروارید

پلاک ۲، طبقه همکف، واحد 1