پیکر تراشی سعادت آباد

تکنیک های پیکرتراشی در سعادت آباد

 • لیپوماتیک
 • لیپوست
 • بدومینوپلاستی

خطرات پیکرتراشی سعادت آباد چیست؟

 • درد و ناراحتی
 • قرمزی
 • تورم و کبودی

آیا نتایج طبیعی به نظر می رسند؟

نتایجی که می بینید کاملاً طبیعی هستند.

آیا عمل دردناک است؟

کانتورینگ بدن غیر تهاجمی است و به همین دلیل از بسیاری از ناراحتی های مرتبط با لیپوساکشن و سایر روش های جراحی جلوگیری می کنید

پوشیدن گن های مخصوص جراحی تا چه مدت بعد از پیکرتراشی پاها باید ادامه یابد؟

3 هفته پس از عمل

انواع مختلف لیفت ران کدام است؟

 • لیفت داخلی (مسطحی) ران
 • مینی لیفت ران
 • لیفت خارجی (دو طرفه) ران
 • لیفت عمودی ران
 • لیفت با لیپوساکشن

مدت زمان عمل پیکرتراشی پاها چقدر است؟

 2  ساعت

تا چه مدت بعد از عمل پیکرتراشی پاها باید از کارهای پرفشار و فعالیت های سنگین دوری کرد؟

تا حدود 6 هفته پس از جراحی

حوزه زیبایی و تناسب اندام مخصوصا در سال های اخیر به شدت محبوب شده است و مردم در تلاش اند تا به اندام ایده آل خود برسند. مردم به دلایل مختلفی مانند بازگشت اعتماد به نفسشان و داشتن اندامی بهتر، دست به انجام اقدامات زیبایی مانند پیکرتراشی می گیرند.

پیکرتراشی سعادت آباد

پیکر تراشی در سعادت آباد

دغدغه زیبایی در میان افراد موضوعی غیر قابل انکار است. پیکر تراشی در سعادت آباد بسته به شرایط فردی و اهداف بیمار می تواند شامل روش های تهاجمی و غیر تهاجمی باشد. جراح در جلسه مشاوره بعد از بررسی کاندید، تصمیم می گیرد که کدام روش جراحی برای بیمار بهتر است.

افرادی که چاق هستند و رژیم غذایی و ورزش نتوانسته در لاغر شدن آن ها تاثیر بگذارد می توانند پیکرتراشی را انتخاب کنند. پیکرتراشی با استفاده از لیپوساکشن به احتمال زیاد با بی حسی موضعی صورت می گیرد.

پیکر تراشی در سعادت اباد

تکنیک های پیکرتراشی در سعادت آباد

پیکر تراشی در سعادت آباد با تکنیک های مختلفی صورت می گیرد. برخی از روش هایی که جراحان برای پیکرتراشی انتخاب می کنند عبارت اند از:

لیپوماتیک

در روش لیپوماتیک، چربی ها به صورت موثر از نقاط بدن حذف می شود. در این روش بعد از بیهوشی عمومی، جراح یک شکاف کوچکی را در قسمت مشخص شده وارد می کند و چربی های اضافی را توسط لوله کانولا به سمت بالا مکش می کند.

این روش می تواند به شدت در فرم دهی بدن موثر باشد. جراح به شما توصیه می کند که از چند هفته قبل از جراحی از نوشیدن الکل دوری کنید و استعمال دخانیات انجام ندهید. همچنین قبل و بعد از عمل از مصرف نمک تا مدتی پرهیز کنید.

دکتر کامبیز ایزدپناه

زیبایی را به خود هدیه دهید!

اگر می‌خواهید که زیبایی را به خود هدیه دهید، این کار را به دکتر کامبیز ایزدپناه بسپارید. دکتر ایزدپناه دوره‌های مرتبط با عمل‌های ترمیمی و زیبایی را گذرانده است و از ابتدای تصمیم شما، تا پایان جراحی و گرفتن نتیجه در کنار شما خواهد ماند.

رزرو تلفنی نوبت

لیپوست

لیپوست عموما از دو تکنیک T.L.A و لرزش یا ویبره استفاده می کند. استفاده از این روش امکان گلوله شدگی چربی زیر پوست را کاهش داده و تقریبا به صفر می رساند. این عمل جزء عمل های کاملا مطمئن و ایمن به شمار می رود.

 

ابدومینوپلاستی

از دیگر تکنیک های پیکرتراشی در سعادت آباد، ابدومینوپلاستی است که گزینه مناسبی برای افرادی است که در قسمت شکم و پهلو خود چربی دارند. اگر پوست شکم شما آویزان و شل باشد روشی مانند لیپوماتیک نمی تواند برای شما کارساز باشد به همین دلیل لازم است تا ابدومینوپلاستی برای شما صورت گیرد.

انیمیشن جذاب پیکرتراشی با لیپوماتیک

تکنیک های پیکرتراشی در سعادت آباد

پیکرتراشی سعادت آباد غیر تهاجمی چیست؟

کانتورینگ غیر تهاجمی بدن به فرآیند شکل دادن به قسمت های بدن شما اشاره دارد. در جامعه پرمشغله امروزی، کانتورینگ بدن غیرتهاجمی به دلیل زمان سریع و بهبودی آسان‌ تر محبوبیت پیدا کرد.

اکثر بیماران پس از چند جلسه متوجه تفاوت هایی می شوند. در نهایت می تواند با از بین بردن مقداری چربی، تقویت عضلات، تصحیح سلولیت و موارد دیگر، شکل ظاهری بدن شما را تغییر دهد. کانتورینگ بدن بنا به سلیقه شما می تواند تاثیرات زیادی داشته باشد و تبلیغ می شود تا با از بین بردن سلولیت ظاهر بدن شما را به سرعت به میل شما تغییر دهد.

سلولیت یک بیماری پوستی طبیعی است که در قسمت‌ های خاصی از بدن مانند ران، باسن و غیره، گوشت‌ های ناهموار ایجاد می‌کند. سلولیت در زنان شایع ‌تر است و برخی افراد سعی می‌کنند با استفاده از کنترل مصرف یا حتی کرم ‌ها ظاهر سلولیت را از بین ببرند. علت خاصی برای سلولیت وجود ندارد و می تواند ژنتیک، افزایش وزن یا افزایش سن را در برگیرد. معمولاً هیچ خطری در ارتباط با سلولیت وجود ندارد و داشتن سلولیت و نواحی ناهموار در پوست برای افراد کاملاً طبیعی است.

انتظار نمی رود که این روش های کانتورینگ در 100 درصد مواقع نتایج کاملا مطلوب را به همراه داشته باشد و نتایج ممکن است فقط کوتاه مدت باشند. از آنجایی که این روش “غیر تهاجمی” است، هیچ بافتی از بدن برداشته نمی شود و با روش جراحی کانتورینگ بدن متفاوت است. کانتورینگ بدن با جراحی شامل برش پوست واقعی است، در حالی که کانتورینگ بدن غیرتهاجمی توسط دستگاه های خاصی انجام می شود. دستگاه های فناوری به گونه ای طراحی شده اند که ظاهر سلولیت را بهتر می کنند، بدون اینکه شکل بدن شما به طور قابل توجهی تغییر کند.

خطرات پیکرتراشی سعادت آباد چیست؟

اگرچه کانتورینگ غیرتهاجمی بدن در بین افراد بسیار محبوب است، FDA می گوید که مانند هر عمل پزشکی دیگر خطراتی دارد. برخی از خطرات فقط می توانند برای مدت کمی ادامه داشته باشند، اما برخی از عوارض می توانند برای مدت طولانی تری باقی بمانند یا حتی دائمی شوند که نیاز به جراحی دارد. شما باید تحقیقات خود را انجام دهید و با متخصصان پزشکی ارتباط برقرار کنید تا در مورد فرآیند بیشتر بدانید و در مورد اثرات بالقوه بر بدن خود بیاموزید.

برخی از عوارض عبارتند از درد و ناراحتی، قرمزی، تورم و کبودی. کانتورینگ بدن غیر تهاجمی با استفاده از دستگاهی به طور مستقیم بر روی سطح پوست کار می کند. آن ها نیازی به برش های پوستی ندارند. این درمان می تواند حرارتی باشد، به این معنی که بافت های شما را خنک یا گرم می کند، یا غیر حرارتی.

 

روش خنک‌سازی شامل منجمد کردن چربی با استفاده از دمای سرد است. دستگاه در ناحیه مورد نظر با اپلیکاتور مکیده و سپس به مدت یک ساعت خنک می شود. چربی بدن به دمای سرد حساس است، به این ترتیب سلول های چربی از بین می روند. سپس چربی جذب شده از سلول ها به تدریج توسط سیستم ایمنی بدن تخلیه می شود که معمولاً به یک دوره دو یا سه ماهه نیاز دارد.

این فرآیند به آرامی بدن شما را شکل می دهد و به نواحی مورد نظر اجازه می دهد تا چربی کمتری نشان دهند.  برخی از خطرات مربوط به روش های انجماد چربی می تواند شامل قرمزی، تورم، درد و تغییر رنگ پوست باشد. اینها خطرات رایجی هستند که معمولاً با گذشت زمان از بین می روند. با این حال، اگر بی حسی طولانی مدت، ندول ها یا سوختگی های یخ زده روی پوست دارید، ممکن است نیاز به مداخله پزشکی داشته باشید.

روش‌های غیر حرارتی شامل میدان مغناطیسی یا روش‌ های ماساژ و ارتعاش است. Photobiomodulation، که یک نور درمانی سطح پایین است، با استفاده از دوزهای بسیار کم نور مرئی عمل می کند. این فرآیند به سلول اجازه می دهد تا نحوه عملکرد خود را تغییر دهد و به کاهش کوتاه مدت چربی در ناحیه مورد نظر اجازه می دهد. میدان های مغناطیسی پالسی با تحریک جریان های الکتریکی کوچک در عضلات کار می کنند.

نتایج پیکرتراشی سعادت آباد

دکتر کامبیز ایزدپناه

فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و زیبایی | دارای بورد تخصصی

 • عضو سازمان نظام پزشکی ایران
 • عضو جامعه جراحان ایران
 • عضو انجمن جراحی پلاستیک ایران
 • برخی از دوره های تخصصی گذرانده
 • دوره جراحی زیبایی پستان
 • دوره جراحی سرطان
 • دوره ابدومینو پلاستی
 • دوره لیپوساکشن
 • دوره جراحی زیبایی گوش
 • دوره جراحی زیبایی بینی
 • دوره لیفت صورت و گردن
 • دوره تزریق ژل و بوتاکس
 • سوابق تحصیلی
۱۳۹۳-۱۳۹۶: فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی شهید بهشتی بیمارستان ۱۵ خرداد (بیمارستان مادر جراحی پلاستیک ایران)
۱۳۸۵-۱۳۸۹: جراحی عمومی،دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی تهرانبیمارستان سینا
۱۳۷۲-۱۳۷۹: پزشکی عمومی، دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی زاهدان

سوالات متداول

درمان می تواند بین 30 تا 60 دقیقه طول بکشد. زمان دقیق به ناحیه ای که تحت درمان قرار می دهید و همچنین فناوری مورد استفاده بستگی دارد. همچنین باید روی انجام چندین درمان حساب کنید. اکثر بیماران برای بهترین نتایج به 1-3 نیاز دارند.

تا آنجا که چقدر طول می کشد تا واقعاً این نتایج را ببینید، این نیز متفاوت است. می توانید انتظار داشته باشید که سلول های چربی در عرض چند هفته شروع به از بین رفتن کنند. بعد از حدود یک ماه نتایجی را مشاهده خواهید کرد. میزان کامل نتایج تقریباً سه ماه پس از درمان نهایی شما آشکار خواهد شد.

 

در حالی که حذف چربی باعث کاهش وزن شما می شود، پیکرتراشی بدن یک روش کاهش وزن نیست. این جایگزینی برای یک سبک زندگی سالم نیست و برای به دست آوردن بهترین نتایج، باید از قبل وزن ایده آل یا نزدیک به وزن خود را داشته باشید.

نتایجی که می بینید کاملاً طبیعی هستند. این عمل همچنین به این معنی است که شما باید در مورد نتایج خود واقع بین باشید. کانتورینگ بدن می تواند به شما کمک کند فرم طبیعی ایده آل خود را نشان دهید، اما بدن شما را به طور کامل تغییر نمی دهد.

کانتورینگ بدن غیر تهاجمی است و به همین دلیل از بسیاری از ناراحتی های مرتبط با لیپوساکشن و سایر روش های جراحی جلوگیری می کنید. همچنین می توان از بیهوشی موضعی یا عمومی برای کاهش درد استفاده کرد. بدترین چیزی که اکثر بیماران گزارش می کنند، یک نیشگون گرفتن خفیف در طول درمان و مقداری بی حسی است که ممکن است چند ساعت بعد از آن ادامه یابد.

یکی از مزایای روش های غیر جراحی مانند این کاهش خطر عوارض است. بعید است که بعد از عمل چیزی بیش از ناراحتی یا کمی بی حسی را تجربه کنید. با این حال، اگر احساس می‌کنید که مشکلی جدی وجود دارد، در تماس با جراح زیبایی خود برای پیگیری درنگ نکنید.

در حال حاضر درمان های متعددی برای کانتورینگ بدن وجود دارد. متخصصان پزشکی ما در تعدادی از روش‌های حذف چربی آموزش دیده‌اند که ظاهر و احساس شما را به بهترین شکل ممکن می‌سازد. از جمله درمان هایی که در دسته کانتورینگ بدن قرار می گیرند عبارتند از لیفت بازو، لیفت سینه، لیفت صورت، لیفت پایین تنه، لیفت داخلی ران و شکم.

 

نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد