هدف انجام لیپوماتیک در میان زنان و آقایان تفاوت خاصی ندارد. از این جراحی در کاهش حجم چربی های اضافه بدن و رسیدن به تناسب اندام کاربرد دارد. بنابراین معمولا آقایانی عمل لیپوماتیک را انجام می دهند که از چاقی موضعی قسمتی از بدن خود از جمله شکم و پهلوها رنج می برند. لیپوماتیک بازو و ران نیز در کنار لاغری شکم و پهلو می تواند اقایان را به اندامی ورزیده و زیبا برساند.

تصاویر لیپوماتیک آقایان

  • تصاویر قبل و بعد از لیپوماتیک آقایان

عکس های لیپوماتیک آقایان

تصاویر قبل و بعد لیپوماتیک آقایان

  • تصاویر قبل و بعد از عمل لیپوماتیک آقایان

عکس های قبل و بعد لیپوماتیک آقایان

  • عکس های قبل و بعد از عمل لیپوماتیک آقایان

جمع بندی

از جراحی لیپوماتیک می توان برای لاغری و فرم دهی این نواحی بدن استفاده کرد:

محبوب ترین نوع لیپوماتیک آقایان، انجام این عمل در ناحیه شکم و پهلوها می باشد. مردان بسیاری شکایت دارند که علی رغم لاغری و کشیدگی دست ها و پاهایشان، با افزایش سن دچار چاقی شدید در شکم و پهلوها شده اند. درصد کمی از مردان از جراحی لیپوماتیک برای لاغر کردن باسن، بازو و یا ران خود استفاده می کنند اما متقاضیان پرشماری برای لیپوماتیک شکم و پهلو وجود دارد.

با انجام لیپوماتیک شکم و پهلو، چربی های جمع شده در ناحیه فوقانی و تحتانی شکم به طور همزمان از بین رفته و یک شکم خوش فرم خواهید داشت که در تناسب کامل با سایر نواحی بدن می باشد.

توجه داشته باشید که لیپوماتیک شکم تنها خاص مردانی که شکم هایی بسیار بزرگ و اویزان دارند نیست. حتی اگر از تجمع حجم کمی چربی در زیر شکم خود رنج می برید می توانید با انجام لیپوماتیک یک شکم صاف و عضله ای داشته باشید.