لیپوساکشن عملیست که برای حذف چربی‌های نقاط مختلفی از بدن که به رژیم غذایی و ورزش پاسخ نداده‌اند، توصیه می‌شود. البته گاهی از این عمل برای کوچک کردن سینه یا درمان ژنیکوماستی استفاده می‌شود.

تصاویر لیپوساکشن

  • تصاویر قبل و بعد از لیپوساکشن

عکس های لیپوساکشن

تصاویر قبل و بعد لیپوساکشن

  • تصاویر قبل و بعد از عمل لیپوساکشن

عکس های قبل و بعد لیپوساکشن

  • عکس های قبل و بعد از عمل لیپوساکشن

عکس و تصاویر قبل و بعد از لیپوساکشن

  • عکس و تصاویر قبل و بعد از لیپوساکشن

جمع بندی

اجازه بدهید که این مسئله را کاملتر بررسی کنیم؛ زمانی که دچار اضافه وزن می‌شوید، سلول‌های چربی بدن شما از نظر حجم بزرگتر شده و افزایش می‌یابند. در عمل لیپوساکشن یا همان روش لاغری موضعی، تعداد سلول‌های چربی را در یک ناحیه خاص کاهش می‌دهیم. البته مقدار چربی برداشته شده به میزان چربی و ظاهر ناحیه‌ی مورد نظر نیز بستگی بسیاری دارد.

انجام هر عملی، فارغ از اهمیت آن بر سلامتی فرد، تصمیمی کاملاً شخصی است. بر همین اساس لازم است که پزشک به تمامی نگرانی‌ها و پرسش‌هایتان پاسخ دهد. دکتر مشاوره لیپوساکشن را با دریافت اطلاعات کاملی در مورد تاریخچه پزشکیتان و یک معاینه کامل شروع می‌کند. در صورت داشتن سابقه هرگونه زخم بهبود نیافته، انجام هرگونه لیپوساکشن یا جراحی در گذشته، سابقه خانوادگی سرطان سینه، و هرگونه نگرانی یا دغدغه‌ای در خصوص این درمان، باید حتماً موضوع را با پزشک در میان بگذارید. همچنین اگر قصد دارید وزن زیادی کم کنید یا برای آینده برنامه بارداری دارید، باید به پزشک اطلاع دهید. به علاوه پزشک از شما در مورد نتایجی که از عمل انتظار دارید، عادات ورزشی و رژیم غذاییتان سؤال خواهد کرد. مجموعه‌ی این اطلاعات به پزشک کمک می‌کنند تا انتظارات شما را بهتر درک کرده و مناسب‌ترین برنامه درمانی را برایتان طراحی کند.

در جلسه معاینه اولیه، اندازه و شکل دست‌ها، پاها و تنه، کیفیت پوست و نسبت اندازه‌های بدن، شامل دور قفسه سینه و دست و پاها به یکدیگر، بررسی و ارزیابی می‌شود. پزشک با شما درمورد سایر گزینه‌های موجود نیز صبحت می‌کند. شما می‌توانید عکس‌های قبل و بعد از عمل بیماران اخیر پزشک معالجتان را ببینید. همچنین در صورت تمایل می‌توانید از نظر بیماران قبلی نیز مطلع شوید. سپس هزینه عمل لیپوساکشن به طور تقریبی برایتان توضیح داده خواهد شد و نهایتاً برای تشکیل پرونده پزشکیتان از شما عکس گرفته می‌شود.