بدن ساعت شنی محبوب ترین فرم بدن زنان در حال حاضر است. زنان تمایل دارند باسن پهن و کمر کوچکتر داشته باشند. متأسفانه از هر هزار زن تنها چند نفر به طور طبیعی بدن ساعت شنی دارد. بیشتر زنان فقط تا زمان ظهور جراحی ساعت شنی می‌توانستند آرزوی داشتن این بدن را داشته باشند. جراحی ساعت شنی که توسط جراح پلاستیک مشهور Dr. Wilberto Cortes طراحی شده است، اکنون یکی از پر تقاضاترین روش های جراحی پلاستیک در جهان است.

تصاویر لیپوماتیک ساعت شنی

  • تصاویر قبل و بعد از لیپوماتیک ساعت شنی

عکس های لیپوماتیک ساعت شنی

تصاویر قبل و بعد لیپوماتیک ساعت شنی

  • تصاویر قبل و بعد از عمل لیپوماتیک ساعت شنی

عکس های قبل و بعد لیپوماتیک ساعت شنی

  • عکس های قبل و بعد از عمل لیپوماتتیک ساعت شنی

عکس های کارتونی قبل و بعد از لیپوماتیک ساعت شنی

  • تصاویر کارتونی قبل و بعد از لیپوماتیک ساعت شنی

تصاویر کارتونی قبل و بعد از لیپوماتیک ساعت شنی
تصاویر کارتونی قبل و بعد از لیپوماتیک ساعت شنی

جراحی ساعت شنی شامل چندین روش است. این جراحی شامل برداشت چربی از نواحی موضعی بدن شما از طریق لیپوساکشن و انتقال چربی به باسن است. لیپوساکشن کمر نیز بخشی از این عمل است. برای واجد شرایط بودن برای جراحی، باید چربی اضافی در بدن خود داشته باشید که بتوان از آن به عنوان برای تزریق به سایر نقاط بدن استفاده کرد.  

بسیاری از مردم کنجکاو هستند بدانند که چرا اندام ساعت شنی این قدر محبوب است. از آن جایی که شکل ساعت شنی باسن پهن ‌تر و کمر کوچک ‌تر است، شما را ظریف تر و زیباتر نشان می‌دهد. پیدایش جراحی اندام ساعت شنی سابقه ای طولانی دارد که به چندین قرن قبل بازمی گردد و توسط افراد مشهور بیشتر شناخته شد. امروزه تعداد زیادی از خانم ها می خواهند اندام آن ها ساعت شنی باشد.

اگر می‌خواهید که زیبایی را به خود هدیه دهید، این کار را به دکتر کامبیز ایزدپناه بسپارید. آقای دکتر ایزدپناه تمامی دوره‌های مرتبط با عمل‌های ترمیمی و زیبایی را گذرانده است و از ابتدای تصمیم شما، تا پایان جراحی و گرفتن نتیجه در کنار شما خواهد ماند.