تجمع چربی در بازو، یکی از مشکلاتی است که افراد دارای اضافه وزن با آن مواجه هستند. بسیاری از افراد به دلیل وزن بالا و یا ویژگی های ژنتیکی خود موفق نمی شوند که به بازوهای خود فرم بدهند و این اندام آن ها لاغر نمی شود. افرادی هم هستند که از کاهش چربی بازوهای خود می ترسند زیرا احساس می کنند احتمال دارد پوست آن ها با مشکل شل شدگی یا افتادگی روبرو شود.

تصاویر لیپوماتیک بازو

  • تصاویر قبل و بعد از لیپوماتیک بازو

عکس های لیپوماتیک بازو

تصاویر قبل و بعد لیپوماتیک بازو

  • تصاویر قبل و بعد از عمل لیپوماتیک بازو

عکس های قبل و بعد لیپوماتیک بازو

  • عکس های قبل و بعد از عمل لیپوماتیک بازو

عکس کارتونی قبل و بعد از لیپوماتیک بازو

  • تصویر کارتونی قبل و بعد از لیپوماتیک بازو

تصویر کارتونی قبل و بعد از لیپوماتیک بازو

جمع بندی

عمل لیپوماتیک بازو بهترین روش لاغری برای بازوهایی است که مشکل تجمع چربی دارند زیرا این عمل امن و سریع بوده و مشکل افتادگی یا شل شدگی عضلات در آن کمتر رخ می دهد. شما می توانید تنها در یک جلسه جراحی لیپوماتیک را انجام داده و بازوهای خود را به شکل دلخواه فرم بدهید.

عمل جراحی لیپوماتیک بازو، با ایجاد حفره هایی به قطر ۲ تا ۵ میلی متر شروع می شود. دکتر بعد از ایجاد این حفره ها لوله ای مخصوص به نام لوله کانولا را وارد آن می کند. لوله کانولا در واقع مجهز به دستگاهی است که با ایجاد لرزش شدید، بافت های چربی را از هم باز می کند. ارتعاش این دستگاه حرارتی در بافت بازوی شما تولید می کند که چربی های مقاوم و محکم را ذوب می کند. این دستگاه به شیوه ای طراحی شده است که به اندام های داخلی شما یا بافت عضلانی تان آسیبی وارد نکند و تنها باعث از هم گسستن بافت های چربی شود. چربی ذوب شده نیز به وسیله ساکشن از بدن شما خارج می شود. از این چربی خارج شده می توانید برای تزریق به سایر قسمت های بدن خود استفاده کنید. این دستگاه به شیوه ای طراحی شده است که کمترین زخم و جراحت را بعد از جراحی به جا بگذارد، کمترین دوران نقاهت را به بیمار تحمیل کند و همچنین هیچ آسیبی به اندام های داخلی شما وارد نکند. این دستگاه حتی بافت های چربی را نمی سوزاند بلکه آنها را خرد می کند و به همین دلیل هیچ آسیبی به عضلات شما نمی رسد