مزایای لیفت باسن بدون جراحی تزریقی

 • فرم گیری زیبا و خطوط به سرعت و به طور موثر
 • نتایج به سرعت آشکار می شوند و تا 5 سال ماندگاری دارند.
 • تولید کلاژن طبیعی را تحریک می کند
 • سلولیت را کاهش می دهد.
 • حجم را افزایش می دهد.
 • ایمن و غیر سمی، با استفاده از مواد موجود در بدن

کاندید ایده آل برای لیفت باسن با وکیوم

 • شما می خواهید باسنی گردتر و محکم تر داشته باشید.
 • شما می خواهید پوست صاف تری با کاهش فرورفتگی یا سلولیت داشته باشید.
 • شما می خواهید یک روش غیر جراحی برای لیفت باسن داشته باشید.
 • شما به دنبال افزایش اعتماد به نفس خود هستید.

تفاوت بین لیفت باسن برزیلی با جراحی و غیر جراحی

 • زمان بهبودی
 • مدت زمان درمان

آیا می توان لیفت باسن برزیلی را بدون جراحی انجام داد؟

در برخی مواقع بله

آیا نشستن بعد از لیفت باسن محدودیت دارد؟

باید تا 3 هفته پس از جراحی از نشستن طولانی مدت خودداری کنید.

لیفت باسن بدون جراحی با EMSculpt  چیست؟

EMSculpt یک روش غیر تهاجمی است که از طریق انرژی الکترومغناطیسی متمرکز با شدت بالا (HIFEM)عضله سازی می کند و در عین حال ذخایر چربی را کاهش می دهد.

لیفت باسن بدون جراحی با اولتراپی چیست؟

در این روش از فناوری فراصوت غیر تهاجمی برای بازسازی مجدد ذخایر کلاژن و الاستین طبیعی در باسن استفاده می شود.

روش های لیفت باسن بدون جراحی، برای بلند کردن باسن به سمت بالا، کانتور کردن قسمت پایین تنه و افزایش حجم با استفاده از چربی خود فرد صورت می گیرد. دستگاه های مورد استفاده در این روش ها، ترکیبی از عضلات، چربی و پوست را هدف قرار می دهند تا بدون جراحی یا تزریق، گردی و استحکام باسن شما را بهبود بخشند.

لیفت باسن بدون جراحی

آنچه می خوانید

نقش جراح پلاستیک در نتیجه عمل لیپوماتیک

استفاده از مواد تزریقی برای لیفت باسن، یک روش غیر جراحی است که با بلند کردن باسن به سمت بالا، اساساً لیفت باسن برزیلی را بدون برش فراهم می‌کند. تزریق ‌ها می‌توانند بافت پوست را در مناطقی که در آن تزریق صورت می گیرد، سریع شکل دهند، کانتور کنند، لیفت کنند و بهبود بخشند. درمان ها معمولا هر 4 هفته یکبار انجام می شود و بیماران معمولاً نتایج را در 2 درمان اول خود مشاهده خواهند کرد.

بهبودی از این درمان ها نیز سریع است. ممکن است کبودی خفیف، مقداری درد و سفتی را تجربه کنید که همه آن ها به سرعت فروکش می کنند. با گذشت زمان، همانطور که بدن شما کلسیم و سایر مواد طبیعی موجود در مواد تزریقی را جذب می کند، تولید کلاژن تحریک می شود و حجم بیشتری اضافه می شود به طوری که اثرات مثبت در کوتاه مدت و بلند مدت تا 5 سال مشاهده می شود.

مزایای لیفت باسن بدون جراحی تزریقی:

لیفت باسن
 • فرم گیری زیبا و خطوط به سرعت و به طور موثر
 • نتایج به سرعت آشکار می شوند و تا 5 سال ماندگاری دارند.
 • تولید کلاژن طبیعی را تحریک می کند
 • سلولیت را کاهش می دهد.
 • حجم را افزایش می دهد.
 • ایمن و غیر سمی، با استفاده از مواد موجود در بدن

درمان لیفت باسن با وکیوم

داشتن باسن گرد همیشه یک ویژگی جذاب برای خانم ها است. بسیاری از بیماران ما به یک روش سفارشی کانتورینگ باسن علاقه دارند، برای زمانی که رژیم غذایی و ورزش کارساز نبوده است. حتی اگر در گذشته باسنتان گرد و جذاب بود، پوست شما به مرور زمان خاصیت ارتجاعی خود را از دست می‌دهد و منجر به افتادگی می‌شود. در این حالت، لیفت باسن با وکیوم می‌تواند به شما کمک کند.

SculpSure لیفت باسن بدون جراحی

SculpSure یک دستگاه پیشرفته و اختصاصی است که در کانتورینگ بدن غیرتهاجمی استفاده می شود. از لیزر برای هدف قرار دادن ایمن و سریع سلول های چربی در زیر سطح پوست استفاده می کند تا نتایجی با ظاهری طبیعی ایجاد کند. از این دستگاه می توان به روش های مختلفی برای هدف قرار دادن مناطق خاصی از تجمع سلول های چربی قرار داد.

در میان بسیاری از نواحی که این دستگاه درمان می‌کند – از جمله شکم، پشت و قسمت داخلی و خارجی ران‌ ها – استفاده از آن به ‌عنوان لیفت باسن بدون جراحی یکی از محبوب ‌ترین موارد در بین بیماران ما است.  طول موج انرژی ساطع شده توسط SculpSure به طور خاص به بافت چربی هدف گرفته و جذب می شود تا دمای آن را افزایش دهد.

در طول هر یک از درمان های 25 دقیقه ای شما، انرژی لیزر ساختار مولکولی سلول های چربی را تجزیه می کند. با گذشت زمان، این ها توسط سیستم طبیعی بدن از بین می روند. نتایج را می توان به سرعت در 6 هفته مشاهده کرد و بهترین نتایج در 12 هفته ظاهر می شود. ما یک سری درمان ویژه را برای بهترین نتیجه به شما توصیه می کنیم.

در طول درمان، احساس خنکی روی سطح پوست خود احساس خواهید کرد و گرمای متناوب و سوزن سوزن شدن خفیف در زیر سطح، جایی که لیزرها در حال شکستن سلول های چربی هستند، احساس خواهید کرد. پس از درمان های SculpSure، نیازی به بستری شدن یا ماندن در مطب یا مرکز جراحی نیست بلکه شما می توانید بلافاصله به خانه برگردید.

هزینه لیفت باسن بدون جراحی

چه انتظاری از لیفت باسن با وکیوم پیش می رود؟

لیفت باسن با وکیوم یک روش غیر جراحی است که از مکش برای تغییر شکل باسن شما استفاده می کند. دستگاه اختصاصی شامل دو قسمت مکنده است که روی هر طرف از باسن شما قرار می گیرد. وکیوم فعال می شود و تقریباً 30 دقیقه شروع به کار می کند. قدرت مکش جریان خون را در ناحیه افزایش می دهد و امواج اولتراسوند شروع به تجزیه رسوبات چربی و تحریک تولید کلاژن و الاستین می کند.

آیا درمان لیفت باسن با وکیوم برای من مناسب است؟

بسیاری از زنان می‌توانند از درمان لیفت باسن با وکیوم برای کانتور کردن پایین تنه خود استفاده کنند تا شکلی جذاب ‌تر داشته باشند. به طور کلی، داشتن شرایط زیر می تواند شما را به یک کاندید ایده آل برای لیفت باسن با وکیوم کند.

 • شما می خواهید باسنی گردتر و محکم تر داشته باشید.
 • شما می خواهید پوست صاف تری با کاهش فرورفتگی یا سلولیت داشته باشید.
 • شما می خواهید یک روش غیر جراحی برای لیفت باسن داشته باشید.
 • شما به دنبال افزایش اعتماد به نفس خود هستید.

 

از آنجایی که لیفت باسن با وکیوم یک روش غیر جراحی است، تقریباً هر فردی کاندیدای مناسبی برای این روش است.

مضرات لیفت باسن

دوره بهبودی لیفت باسن بدون جراحی چگونه است؟

پس از لیفت باسن بدون جراحی، زمان استراحت کمی نیاز خواهید داشت. عوارض جانبی خفیفی مانند قرمزی یا بی حسی ممکن است برای چند روز پس از عمل رخ دهد، اما بر توانایی شما برای بازگشت به کار یا از سرگیری ورزش تأثیری نخواهد گذاشت. درمان لیفت باسن با وکیوم کمتر از یک ساعت طول می‌کشد.

بلافاصله پس از درمان شاهد تغییر در قسمت باسن خود خواهید بود. دستگاه ساکشن می‌تواند ظاهر پوست شما را بهبود بخشد و سلول‌ های چربی را بلافاصله توزیع کند. با کاهش عوارض جانبی و تخلیه سیستم لنفاوی رسوبات چربی، نتایج شما همچنان بهبود می‌یابد. احتمالاً برای دستیابی به نتایج مطلوب به چندین جلسه درمان دیگر نیاز خواهید داشت.

مزایای لیفت باسن بدون جراحی

لیفت باسن بدون جراحی مزایای زیادی دارد. مزیت اصلی این است که شما مجبور به جراحی نخواهید بود! شما می توانید لیفت باسن بدون جراحی را انجام دهید و بلافاصله به برنامه منظم روزانه خود بازگردید. SculpSure همچنین یک گزینه مناسب یک جایگزین عالی غیرجراحی برای لیفت باسن برزیلی یا BBL است و در کمترین زمان بهترین نتیجه را برای شما به ارمغان می آورد.

دکتر کامبیز ایزدپناه

زیبایی را به خود هدیه دهید!

اگر می‌خواهید که زیبایی را به خود هدیه دهید، این کار را به دکتر کامبیز ایزدپناه بسپارید. دکتر ایزدپناه دوره‌های مرتبط با عمل‌های ترمیمی و زیبایی را گذرانده است و از ابتدای تصمیم شما، تا پایان جراحی و گرفتن نتیجه در کنار شما خواهد ماند.

رزرو تلفنی نوبت

جلسه مشاوره لیفت باسن بدون جراحی

اولین قدم برای رسیدن به آرزوهایتان، ملاقات با دکتر کامبیز ایزدپناه است. شرکت در مشاوره به شما این فرصت را می دهد تا در مورد تکنیک های لیفت باسن بدون جراحی و اینکه چگونه بر ظاهر شما تأثیر می گذارد، اطلاعاتی کسب کنید. دکتر ایزدپناه در مورد سلامت فعلی، سبک زندگی، آلرژی ها و داروهای شما سوال خواهد کرد. او همچنین باسن شما را معاینه فیزیکی می کند و تعیین می کند که آیا لیفت باسن بدون جراحی برای شما بهترین راه حل است یا به روش دیگری نیاز دارید.

دکتر کامبیز ایزدپناه ممکن است راه حل های جایگزینی را پیشنهاد کند که بهترین گزینه برای مورد خاص شما باشد. اگر لیفت باسن با Sculptra دنبال شود، دکتر ایزدپناه شما را در مورد درمان، خطرات احتمالی و انتظارات پس از آن راهنمایی خواهد کرد. شما نیز می توانید در جلسه مشاوره لیفت باسن بدون جراحی سوالات خود را بپرسید و نگرانی های خود را بیان کنید.

اولویت ما بیماران و سلامتی آن هاست. ما می خواهیم به شما کمک کنیم تا تمام جنبه های درمان خود را درک کنید و در صورت مناسب بودن شرایط شما برای عمل، آن را انجام دهید.

در نهایت قرار عمل غیر جراحی تعیین می شود و به شما اطلاع داده می شود که چگونه برای درمان خود آماده شوید!

آیا می توان لیفت باسن برزیلی را بدون جراحی انجام داد؟

پاسخ به این سوال متداول بله است! بیماران اکنون می توانند بدون چاقوی جراحی به همان مزایای لیفت باسن برزیلی و حجم مد نظر دست پیدا کنند. فناوری های کانتورینگ بدن می‌توانند به طور مؤثری عضلات باسن را سفت کنند.

تفاوت بین لیفت باسن برزیلی با جراحی و غیر جراحی چیست؟

تفاوت اصلی بین این دو روش زمان بهبودی است. پس از انجام عمل جراحی لیپوساکشن BBL ممکن است تا 6 هفته طول بکشد تا ورم کاهش یابد. همچنین بیماران باید تا 3 هفته پس از جراحی از نشستن طولانی مدت خودداری کنند. این موضوع می تواند در مقایسه با روش غیر جراحی باعث ناراحتی و درد زیادی برای بیمار شود.

تفاوت اصلی دیگر زمان درمان است. لیفت باسن برزیلی با جراحی معمولاً به یک جلسه درمان نیاز دارند اما لیفت باسن برزیلی بدون جراحی معمولاً شامل 4 جلسه است که با فاصله 2 تا 3 روز برنامه ریزی شده است تا حداکثر نتیجه را داشته باشد. بهترین ویژگی لیفت باسن بدون جراحی این است که می توانید بلافاصله به فعالیت های عادی خود بازگردید.

ویژگی هایی که از لیفت باسن بدون جراحی صورت می گیرد

با لیفت باسن بدون جراحی، می‌توانید به ویژگی های زیر دست یابید.

 • باسن خود را به بهترین وجه شکل دهید و سفت کنید تا حالت بدن بهتری داشته باشید.
 • لایه چربی که بین باسن و بالای ران قرار دارد را به حداقل برسانید.
 • باسن خود را به سمت بالا لیفت کنید.
 • نرفتن زیر تیغ جراحی و به دست آوردن بهترین نتیجه برای لیفت باسن.
 • زمانی برای بهبودی نیاز ندارید.

لیفت باسن بدون جراحی با EMSculpt

EMSculpt یک روش غیر تهاجمی است که عضله سازی می کند و در عین حال ذخایر چربی را کاهش می دهد. هنگامی که این روش در ناحیه باسن استفاده می شود، می تواند عضلات باسن شما را بسازد و در عین حال پوست را بلند و سفت کند. EMSculpt انرژی الکترومغناطیسی متمرکز با شدت بالا (HIFEM) را از طریق پوست می فرستد تا باعث شود عضلات شما با سرعت فوق العاده شدید منقبض شوند.

این انقباضات شدید بافت های عضلانی شما را مجبور می کند تا ساختار درونی خود را بازسازی کنند. در نتیجه این فرآیند، عضلات باسن شما قوی تر می شوند و رسوبات چربی تجزیه می شوند. این به شما کمک می کند تا باسن شما شکل و انحنای زیباتری داشته باشد. پس از تنها 2-4 هفته از درمان، بیماران شروع به دیدن این نتایج شگفت انگیز خواهند کرد.

لیفت باسن بدون جراحی با اولتراپی

لیفت باسن اولتراپی از فناوری فراصوت غیر تهاجمی برای بازسازی مجدد ذخایر کلاژن و الاستین طبیعی در باسن شما استفاده می کند. با بالا رفتن سن، این پروتئین‌ های ساختاری حیاتی کاهش می‌یابند اما با اولتراپی، این پروتئین های آبرسان و مغذی تشویق می شوند تا خود را تجدید و بازسازی کنند. این روش می تواند در کمتر از یک ساعت درمان به یک لیفت 1-1.5 سانتی متری در باسن کمک کند.

لیفت باسن غیر جراحی با CoolSculpting

CoolSculpting  می تواند شلی پوست را در ناحیه باسن تا حدی کاهش دهد. اما هنگامی که با درمانی مانند اولتراپی ترکیب می‌شود، می‌توانیم پوست را سفت کرده و بلند کنیم تا باسن بیشتر لیفت شود. نتایج باید از 4 تا 6 هفته پس از درمان شروع به نمایش کنند.

ماندگاری لیفت باسن بدون جراحی

نتایج لیفت باسن بدون جراحی

نتایج لیفت باسن بدون جراحی، در هر یک از درمان های لیفت باسن کمی متفاوت است اما ما در بیشتر روش های خود معمولاً 4 جلسه را توصیه می کنیم. تکرار درمان ‌ها به باسن شما کمک می‌کند تا با ساخت ماهیچه ‌ها و شروع به پر شدن بافت‌ هایتان دوباره سفت شود.

 • نتایج لیفت باسن به روش اولتراپی: سفت شدن و لیفت کردن پوست از 3 تا 6 ماه پس از درمان، با بازسازی ذخایر کلاژن و الاستین حاصل می شود. نتایج تا یک سال ماندگاری دارند.
 • نتایج لیفت باسن EMSculpt :2 تا 4 هفته پس از جلسه درمانی نهایی، پوست در سراسر باسن لیفت شده است. نتایج می تواند تا یک سال باقی بماند.
 • نتایج لیفت باسن CoolSculpting: کاهش قابل توجه چربی پس از 4-6 هفته پس از درمان نهایی، کاهش تدریجی چربی طی 14-16 هفته. تا زمانی که به یک سبک زندگی سالم پایبند باشید، نتایج به طور نامحدود باقی می مانند.

دکتر کامبیز ایزدپناه

فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و زیبایی | دارای بورد تخصصی

 • عضو سازمان نظام پزشکی ایران
 • عضو جامعه جراحان ایران
 • عضو انجمن جراحی پلاستیک ایران
 • برخی از دوره های تخصصی گذرانده
 • دوره جراحی زیبایی پستان
 • دوره جراحی سرطان
 • دوره ابدومینو پلاستی
 • دوره لیپوساکشن
 • دوره جراحی زیبایی گوش
 • دوره جراحی زیبایی بینی
 • دوره لیفت صورت و گردن
 • دوره تزریق ژل و بوتاکس
 • سوابق تحصیلی
۱۳۹۳-۱۳۹۶: فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی شهید بهشتی بیمارستان ۱۵ خرداد (بیمارستان مادر جراحی پلاستیک ایران)
۱۳۸۵-۱۳۸۹: جراحی عمومی،دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی تهرانبیمارستان سینا
۱۳۷۲-۱۳۷۹: پزشکی عمومی، دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی زاهدان

سوالات متداول

لیفت باسن با وکیوم با استفاده از دستگاه های مکش پیشرو بدون هیچ گونه برشی انجام می شود. این روش غیرجراحی باعث می شود تا زمان نقاهت بسیار کمی سپری کنید و نتایج فوری به دست آورید.

ممکن است در یک درمان تفاوتی مشاهده کنید، اما برای افزایش طول عمر نتایج، اغلب به درمان های مکرر نیاز است. از سه تا هشت درمان می‌تواند تا دو سال نتیجه دهد و در صورت نیاز می‌توان این روش را تکرار کرد.

لیفت غیرجراحی باسن عوارض جانبی خفیفی دارد که شامل پف، قرمزی و بی حسی برای چند روز بعد از عمل می شود. شما زمان نقاهت کمی خواهید داشت و بر توانایی شما برای بازگشت به کار یا از سرگیری ورزش تأثیری نخواهد داشت.

نتایج از فردی به فرد دیگر متفاوت است و از آنجایی که درمان غیر جراحی است، نتایج نیمه دائمی هستند. به طور معمول تا 6 ماه طول می کشد.

فیلرهای باسن و بدن دارای مواد مشابهی مانند فیلرهای صورت هستند که اسید هیالورونیک است. غلظت اسید هیالورونیک در فیلرهای باسن بیشتر است و اندازه مولکول بزرگتر است تا هنگام تزریق حجم بیشتری بدهد.

لیفت باسن بدون جراحی با فیلرها بسته به سبک زندگی و نوع ساختار بدن شما تا 18 تا 24 ماه دوام دارد.

بله، شما می توانید بلافاصله پس از درمان، با پیاده روی یا دوچرخه سواری خود را به خانه برسانید.

باشگاه و ورزش بدنی به مدت یک هفته توصیه نمی شود و باید از تمرینات باسن به مدت 6 هفته خودداری کرد.