بهترین جراح لیپوساکشن در تهران کیست؟

دکتر کامبیز ایزدپناه

برای گرفتن نتیجه بهتر از لیپوساکشن چه باید کرد؟

پیدا کردن یک جراح پلاستیک متخصص و کاربلد و گرفتن وقت مشاوره با او

مزایای حذف چربی با لیپوساکشن کدام است؟

لیپوساکشن یک روش حذف چربی به صورت ایمن است

لیپوساکشن یک روش حذف سلول های چربی به طور دائمی است

لیپوساکشن با تخلیه چربی سلامت شما را بهبود می بخشد

لیپوساکشن به اندام و داشتن فرم بدنی ایده آل کمک می کند

لیپوساکشن اعتماد به نفس شما را افزایش می دهد

لیپوساکشن می تواند چربی هایی را از بین ببرد که حتی رژیم غذایی و برنامه های ورزشی از پس آن بر نمی آیند

آیا ایران جای مناسبی برای انجام عمل لیپوساکشن است؟

بله

از چه زمانی نتایج لیپوساکشن قابل مشاهده است؟

معمولا از هفته ششم به بعد

چگونه بهترین جراح لیپوساکشن در تهران را انتخاب کنیم؟

1)     در نظر گرفتن هدف

2)     در نظر گرفتن بودجه

3)     در نظر گرفتن خدمات ارائه شده توسط هر پزشک

4)     توجه به عملکرد پزشک (با بهره گرفتن از عکس های قبل و بعد)

5)     مشاوره گرفتن از مراجعین قبلی

6)     انتخاب با توجه به شرایط منحصر به فرد خود

امروزه یکی از عمل های زیبایی که به شدت مورد توجه کاندیداهای زیبایی قرار گرفته، عمل لیپوساکشن است. یکی از مواردی که باید پیش از اقدام برای این عمل مهم و حساس مورد توجه قرار گیرد، انتخاب بهترین جراح لیپوساکشن است. انتخاب یک جراح متخصص در زمینه لیپوساکشن که به خوبی آموزش دیده، ماهر و با اخلاق نیاز به توجه دقیق دارد.

بهترین جراح لیپوساکشن چه کسی است؟

برای انجام لیپوساکشن نمی توان به هر جراح زیبایی اعتماد کرد. چرا که یک انتخاب اشتباه می تواند عوارض جبران ناپذیری را به همراه باشد. به عنوان مثال بهترین جراح لیفت صورت الزاما بهترین جراح لیپوساکشن به حساب نمی آید و ممکن است مهارت های محدودی به عنوان یک جراح لیپوساکشن داشته باشد. از این رو بهتر است پیش از گام برداشتن به این سو تحقیقات لازم را انجام دهید. از دیگران در مورد شهرت جراح بپرسید. از پزشکان، بیماران سابق و دوستان شما ممکن است تجربیاتی را در این باره در اختیار شما قرار دهند که بهتر است برای اثبات آن به دنبال دلیل باشید.

برای پیدا کردن بهترین جراح لیپوساکشن باید معیارهای مختلفی را با توجه به شرایط خود در نظر گرفت:

معیارهای انتخاب بهترین جراح لیپوساکشن

توضیحات

در نظر گرفتن هدف جراحی

پیش از یافتن پزشک مورد نظر بهتر است که هدف خود را در نظر بگیرید. به عنوان مثال ممکن است بهترین جراح لیپوماتیک شکم و پهلو، بهترین جراح لیپوماتیک ران یا باسن نباشد. بنابراین بهتر است هدف خود را با این معیارها تطبیق دهید تا درست ترین انتخاب را داشته باشید.

در نظر گرفتن بودجه و شرایط مالی

در نظر داشتن بودجه از مهم ترین مواردی است که باید به آن توجه داشت. اگرچه پرداخت هزینه بیشتر را نمی توان به منزله بهتر بودن جراح  لیپوساکشن در نظر گرفت، اما لازم است با توجه با کیفیت و همچنین بودجه مورد نظر بهترین پزشک را برگزید.

در نظر گرفتن خدمات ارائه شده توسط هر پزشک و تخصص وی در زمینه های مختلف

هر پزشک ممکن است نتواند تمامی خدمات جراحی پلاستیک را در اختیار مراجعه کنندگان قرار دهد و برای خود زمینه ای خاص مثل لیپوساکشن را برگزیند. از این رو بهتر است پس از در نظر گرفتن بودجه و هدف، پزشکی را انتخاب کنیم که تخصص وی با هدف مورد نظر ما تطبیق دارد.

توجه به عملکرد پزشک و کیفیت کار جراح

توجه به عملکرد پزشک از جمله مواردی است که می تواند کاندیداهای زیبایی را با کیفیت کار جراح آشنا کند. بهره گرفتن از عکس های قبل و بعد نیز می تواند گواه بر این قضیه باشد.

مشاوره گرفتن از مراجعین قبلی و توجه به رضایت مندی ها در شبکه های اجتماعی یا وب سایت رسمی پزشک

یکی از موارد مهمی که می توان کیفیت کار جراح را با آن سنجید، توجه به میزان رضایتمندی بیماران است. اگر به وب سایت جراح مورد نظر خود یا شبکه های اجتماعی  آن ها سری بزنید شاید بتوانید اطلاعات کاملی را در این مورد پیدا کنید. اما برای اینکه اطلاعات نسبتا دقیق تر باشد بهتر است با مراجعین قبلی مشورت کنید.

انتخاب پزشک مورد نظر با توجه به شرایط منحصر به فرد مراجعه کننده

اگرچه مشورت با کاندیداهای زیبایی می تواند اطلاعات خوبی را در اختیار شما قرار دهد، اما باید گفت که نمی توان صرفا به تجربیات دیگران برای انتخاب پزشک توجه کرد چرا که شرایط هر مراجعه کننده نسبت به دیگری منحصر به فرد است. تصمیم نهایی باید با توجه به تمامی معیارها و بر اساس شرایط فردی گرفته شود.

 

تجربه و تخصص در کنار هم!
دکتر کامبیز ایزدپناه

فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و زیبایی | دارای بورد تخصصی

 • عضو سازمان نظام پزشکی ایران
 • عضو جامعه جراحان ایران
 • عضو انجمن جراحی پلاستیک ایران
 • برخی از دوره های تخصصی گذرانده
 • دوره جراحی زیبایی پستان
 • دوره جراحی سرطان
 • دوره ابدومینو پلاستی
 • دوره لیپوساکشن
 • دوره جراحی زیبایی گوش
 • دوره جراحی زیبایی بینی
 • دوره لیفت صورت و گردن
 • دوره تزریق ژل و بوتاکس
 • سوابق تحصیلی
۱۳۷۲-۱۳۷۹: پزشکی عمومی، دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی زاهدان
۱۳۸۵-۱۳۸۹: جراحی عمومی،دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی تهرانبیمارستان سینا
۱۳۹۳-۱۳۹۶: فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی شهید بهشتی بیمارستان ۱۵ خرداد (بیمارستان مادر جراحی پلاستیک ایران)

مشاهده نمونه کارها

چرا دکتر کامبیز ایزدپناه؟

انجام درمان ها در محیطی آرام

دانش، تجربه و مهارت کافی

رعایت اصول اخلاق پزشکی و حرفه ای

تجهیزات و تکنیک های نوین تشخیصی و درمانی

تشخیص دقیق و اجتناب از درمان های غیر ضرروری

رعایت پروتکل های بهداشت و درمان

مشاوره قبل و بعد از عمل

توانایی انجمن چند عمل زیبایی همزمان

لیپوساکشن چیست؟

لیپوساکشن که به آن لیپوپلاستی، ساکشن لیپواسکالپچر، لیپکتومی یا لیپو نیز می گویند، نوعی جراحی زیبایی است که چربی را در بدن تجزیه کرده و سپس آن ها را از بدن خارج می کند. لیپوساکشن یکی از رایج ترین عمل های زیبایی است که اغلب برای تخلیه چربی های شکم، ران ها، باسن، گردن، چانه، پشت بازوها، ساق پا و پشت کمر مورد استفاده قرار می گیرد. چربی های تجزیه شده از طریق لیپوساکشن به وسیله یک ابزار توخالی که از آن به عنوان کانولا یاد می شود، خارج می شود.حذف چربی با روش لیپوساکشن چگونه انجام می شود؟

لیپوساکشن یک روش غیرتهاجمی است. این عمل هم می تواند به صورت بیهوشی و هم می تواند با بی حسی موضعی انجام شود. چنانچه از دیدن اطرافتان و هوشیار بودن هنگام عمل واهمه دارید، جای نگرانی نیست! دکتر کامبیز ایزدپناه با بیهوشی این عمل را برای شما انجام خواهد داد. بنابراین اگر چنین دغدغه ای دارید، به این دکتر مراجعه فرمایید.

چه کسانی می توانند لیپوساکشن انجام دهند؟

لیپوساکشن یکی از محبوب ترین روش هایی است که برای کانتورینگ بدن مورد استفاده قرار می گیرند. به کاندیداهای زیبایی توصیه می شود که این کار را صرفا برای خودشان انجام دهند، نه برای برآورده کردن خواسته های دیگران یا تلاش برای مطابقت با هر نوع تصویر ایده آلی در ذهن بقیه افراد. لیپوساکشن بهترین روش برای کسانی است که با وجود فعالیت ها، دیگر بدن آن ها به رژیم غذایی یا برنامه های ورزشی پاسخ نمی دهند و دوست دارند تا چربی های اضافی در نقاط مورد نظر بدن خود را از بین ببرند.

مزایای حذف چربی با لیپوساکشن

لیپوساکشن معمولا برای اهداف زیبایی انجام می شود که دارای مزایای زیر است:

 • 1) لیپوساکشن یک روش حذف چربی به صورت ایمن است

شاید یکی از مهمترین دلایل محبوب شدن لیپوساکشن این باشد که روشی بسیار ایمن به حساب می آید. در حین لیپوساکشن، برش های کوچکی در نواحی تحت درمان ایجاد می شود و سپس مایعی به بدن شما تزریق می شود تا سلول های چربی تجزیه شوند. پس از اتمام این کار، یک لوله کوچک به نام کانولا وارد برش شده و ساکشن انجام می شود. آنچه که برداشته می شود شکل خالص چربی، بدون خون است. لیپوساکشن معمولاً یک روش غیرتهاجمی است و بیماران می توانند به زودی به زندگی روزمره خود بازگردند.

 • 2) لیپوساکشن یک روش حذف سلول های چربی به طور دائمی است

احتمالاً یکی از محبوب ‌ترین مزایایی که کاندیداهای زیبایی را ترغیب به انجام لیپوساکشن می کند این است که سلول‌ های چربی در نواحی تحت درمان به طور دائم از بین می روند. هنگامی که سلول های چربی برداشته می شوند، دیگر قادر به رشد نخواهند بود! البته به خاطر داشته باشید که رشد سلول های چربی در ناحیه خاصی از بدن خود که لیپوساکشن انجام داده اید، امکان رشد ندارند. عدم رعایت رژیم غذایی و نذاشتن یک سبک زندگی سالم می تواند سبب چاقی و انباشته شدن چربی اما این بار در ناحیه دیگری از بدن شما شود. این مسئله دارای اهمیت است که بعد از عمل لیپوساکشن وزن خود را حفظ کنید تا دچار اضافه وزن نشوید.

 • 3) لیپوساکشن با تخلیه چربی سلامت شما را بهبود می بخشد

همه ما اهمیت حفظ وزن و شاخص توده بدنی سالمBMI) ) را به خوبی می دانیم. از آن جایی که لیپوساکشن چربی ها را از بین می‌برد، می‌تواند به شما کمک کند به وزن ایده‌آل و BMI خود نزدیک ‌تر شوید و در نهایت سلامت کلی خود را بهبود بخشید.

 • 4) لیپوساکشن به اندام و داشتن فرم بدنی ایده آل کمک می کند

علیرغم نظریه های مختلف برای دیدن زیبایی نهفته در درون یک فرد، بسیاری از افراد جامعه از روی ظاهر ما را قضاوت می کنند. چربی های ناخواسته در بدن و اضافه وزن و چاقی ممکن است این واقعیت را کمی پر رنگ تر کند. لیپوساکشن یکی از روش های رایج و محبوبی است که با ایجاد ظاهری زیباتر و تغییر نگاه دیگران به شما، ظاهر و اندامتان را بهبود می بخشد.

 • 5) لیپوساکشن اعتماد به نفس شما را افزایش می دهد

بسیاری از افراد نسبت به تغییر بدنی خود و چربی های سرسخت آگاه هستند که به نظر آن ها می‌ رسد که نمی ‌توانند از شر این چربی های اضافی خلاص شوند. لیپوساکشن با حذف سلول‌ های چربی غالبا باعث افزایش اعتماد به نفس کاندیداهای زیبایی می ‌شود و به آن ها اطمینان خاطر می دهد تا بتوانند لباس های دلخواه را که زمانی در حسرت آن بودند بپوشند.

 • 6) لیپوساکشن می تواند چربی هایی را از بین ببرد ...

زمانی که رژیم غذایی و برنامه های ورزشی نمی تواند چربی های انباشته شده در بدن را از بین ببرد، لیپوساکشن می تواند چاره ساز باشد. به عبارت دیگر، لیپوساکشن اغلب توسط افرادی که تغذیه سالمی دارند و از نظر بدنی فعال هستند، اما نمی توانند این چربی ها را از بین ببرد، انجام می شود.

بهبودی پس از عمل لیپوساکشن چگونه است؟

آیا می دانستید که لیپوساکشن دومین عمل جراحی زیبایی است که توجه کاندیداهای زیبایی بسیاری را به خود جلب کرده است؟ در سال 2018، جراحان زیبایی ایالات متحده بیش از 250000 عمل لیپوساکشن را انجام دادند که نشان داد این عمل رایج، جایگاه دوم را در بین سایرعمل های زیبایی به خود اختصاص داده است. در حالی که لیپوساکشن نسبتا بی خطر است و می تواند به حذف موفقیت آمیز چربی های انباشته شده سرسخت از بدن کمک کند، اما برای تسریع فرایند بهبودی، افراد نیاز به مراقبت و توجه بیشتری دارند. دانستن اینکه بعد از جراحی چه انتظاراتی باید داشت، می تواند به آسان تر کردن روند بهبودی کمک کند.

مراحل بهبودی بعد از لیپوساکشن

لیپوساکشن یک روش سرپایی است، به این معنا که می‌توانید همان روز به خانه بروید، با این حال، اگر مقدار قابل توجهی چربی برداشته شود، ممکن است لازم باشد یک شب در بیمارستان یا کلینیک تحت نظر بمانید.

صرف نظر از اینکه مجبور باشید در بیمارستان بمانید یا خیر، نیاز خواهید داشت که  کسی شما را به خانه برساند. درد خفیف احتمالی و اثرات باقیمانده از داروهای بیهوشی یا مسکن ها از مواردی هستند که شما را از رانندگی و سایر کارهای روزمره در روزهای اولیه منع می کنند.

مراحل بهبودی بعد از لیپوساکشن به صورت مرحله به مرحله به شرح زیر اند:

 • 1) سه روز اول بعد از لیپوساکشن

جراح به شما توصیه می کند تا پوشیدن گن های فشاری بعد از لیپوساکشن را جدی بگیرید و به پانسمان نواحی تحت درمان نیز توجه کنید، زیرا این موارد به کاهش تورم کمک کرده و فرم بدن را به شکل جدیدش در می آورند. همچنین ممکن است درن های کوچکی در محل های جراحی قرار داده می شود. هدف درن خروج ترشحات و خونابه های تجمع یافته بعد ازعمل جراحی است که به تجمع مایع در اطراف برش ها جلوگیری می کند و می تواند روند بهبود را کند کند. اگر این درن‌ها را دارید، جراح دقیقاً به شما می‌گوید که چگونه از آنها مراقبت کنید و چه مدت آنها را نگه دارید.

در چند روز اول روند بهبودی، می توانید انتظار درد خفیف تا متوسط ​​را داشته باشید. جراح به شما داروی مسکن می دهد تا این درد و ناراحتی قابل کنترل باشد، بنابراین نسخه های تجویز شده خود را به دقت دنبال کنید. در این مدت نیز باید برای محدود کردن فعالیت خود برنامه ریزی کنید. گن های فشاری ممکن است دامنه های حرکتیتان را محدود کند. توصیه می شود در این چند روز در خانه از دیگران کمک بگیرید و تا حد امکان فعالیت های غیر ضروری را محدود کنید.

 • 2) هفته اول و دوم بعد از لیپوساکشن

پس از چند روز استراحت اولیه، در هفته اول و دوم بعد از عمل، کاهش قابل توجهی در درد قابل مشاهده خواهد بود. بسیاری از افراد می توانند پس از دو هفته به سر کار بازگردند، اما اگر شغلی دارید که از نظر فیزیکی فشارهای شدیدی را وارد می کند، ممکن است بخواهید برای بهبودی کامل تر، زمان بیشتری را برای استراحت اختصاص دهید. در این مدت همچنان پوشیدن گن های فشاری توصیه می شود.

 • 3) هفته سوم تا پنجم بعد از عمل لیپوساکشن

پس از چند روز استراحت اولیه، در هفته اول و دوم بعد از عمل، کاهش قابل توجهی در درد قابل مشاهده خواهد بود. بسیاری از افراد می توانند پس از دو هفته به سر کار بازگردند، اما اگر شغلی دارید که از نظر فیزیکی فشارهای شدیدی را وارد می کند، ممکن است بخواهید برای بهبودی کامل تر، زمان بیشتری را برای استراحت اختصاص دهید. در این مدت همچنان پوشیدن گن های فشاری توصیه می شود.

 • 4) هفته 6 به بعد پس از عمل لیپوساکشن

در هفته ششم بعد از لیپو اکثر کبودی ها و تورم ها از بین می روند، اما تورم گاهی برای برخی افراد می تواند کمی بیشتر طول بکشد. احتمالاً در این مرحله دیگر نیازی به پوشیدن گن های فشاری نخواهید داشت و سطح فعالیت شما دیگر محدود نخواهد بود مگر اینکه بر اساس شرایط عمومیتان پزشکتان دستور دیگری بدهد. از این مرحله به بعد، احتمالاً می‌توانید دامنه کامل نتایج لیپوساکشن را به تدریج مشاهده کنید.

 • 5) لیپوساکشن اعتماد به نفس شما را افزایش می دهد

بسیاری از افراد نسبت به تغییر بدنی خود و چربی های سرسخت آگاه هستند که به نظر آن ها می‌ رسد که نمی ‌توانند از شر این چربی های اضافی خلاص شوند. لیپوساکشن با حذف سلول‌ های چربی غالبا باعث افزایش اعتماد به نفس کاندیداهای زیبایی می ‌شود و به آن ها اطمینان خاطر می دهد تا بتوانند لباس های دلخواه را که زمانی در حسرت آن بودند بپوشند.

 • 6) لیپوساکشن می تواند چربی هایی را از بین ببرد ...

زمانی که رژیم غذایی و برنامه های ورزشی نمی تواند چربی های انباشته شده در بدن را از بین ببرد، لیپوساکشن می تواند چاره ساز باشد. به عبارت دیگر، لیپوساکشن اغلب توسط افرادی که تغذیه سالمی دارند و از نظر بدنی فعال هستند، اما نمی توانند این چربی ها را از بین ببرد، انجام می شود.

نحوه انتخاب بهترین جراح لیپوساکشن در تهران

جراحی پلاستیک طی چند دهه گذشته درست از زمانی که برای اولین بار در بین مردم محبوبیت یافت، مسیر طولانی و پرفراز و نشیبی را طی کرده است. این روزها نه تنها تکنیک‌های جراحی پلاستیک و عمل های زیبایی با پیچیدگی و درصد ایمنی بالاتری روی کار آمده اند، بلکه در اطراف خود می توان شاهد پزشکان زیبایی و جراحان بسیاری باشیم که با هدف بهبود ظاهر دیگران از طریق جراحی پلاستیک قدم در این مسیر گذاشته اند.

بسیاری از افرادی که قصد انجام عمل های زیبایی را دارند، احتمالاً پیش از اقدام زمان زیادی را صرف پیدا کردن یک جراح پلاستیک خوب خواهند کرد. حتی اگر این دسته از افراد در مرورگرهای خود عباراتی مانند “بهترین جراح لیپوساکشن در تهران” یا “بهترین جراحان لیپوساکشن در اطراف من” را جستجو کنند، احتمالاً ده ها گزینه برای آن ها در معرض نمایش قرار می گیرد. اگرچه این روش ها می تواند برای افراد در پیدا کردن جراحان برتر مناسب باشد اما بهتر است تا کامل شدن تحقیقات دست نگه داشت و به معیارهایی که در ادامه به آن ها می پردازیم توجه کرد.

دکتر کامبیز ایزدپناه

زیبایی را به خود هدیه دهید!

اگر می‌خواهید که زیبایی را به خود هدیه دهید، این کار را به دکتر کامبیز ایزدپناه بسپارید. دکتر ایزدپناه دوره‌های مرتبط با عمل‌های ترمیمی و زیبایی را گذرانده است و از ابتدای تصمیم شما، تا پایان جراحی و گرفتن نتیجه در کنار شما خواهد ماند.

رزرو تلفنی نوبت

پیدا کردن جراح لیپوساکشن مناسب در تهران

حقیقت موضوع این است که هیچ پزشک یا جراحی را نمی توان یافت که برای همه کاندیداهای زیبایی متناسب باشد. جراحی پلاستیک و لیپوساکشن می تواند یک تجربه فوق العاده و مثبت و به طور بالقوه تغییر دهنده زندگی فرد باشد، بنابراین به یاد داشته باشید که در این روند عجله نکنید! ممکن است برخی مراجعه کنندگان متناسب با شرایط خود از کار یک پزشک رضایت کامل داشته باشند اما همان جراح با توجه به شرایط شما برایتان مناسب نباشد.

معیارهای مختلفی وجود دارد که شما می توانید برای تصمیم در مورد اینکه آیا یک جراح برای شما مناسب است یا خیر، در نظر داشته باشید. با توجه به معیارهای زیر بهترین جراح لیپوساکشن در تهران را برای خود انتخاب کنید.

 • بررسی گواهی ها و اعتبار پزشک

هر جراح پلاستیکی که در لیست شما برای انتخاب بهترین جراح لیپوساکشن در تهران قرار گرفته است باید تاییدیه هیئت جراحی پلاستیک یک کشور معتبر را دریافت کرده باشد. در واقع، قبل از انجام فرآیند و برنامه ریزی برای مشاوره با پزشک، بهتر است بررسی کنید که آیا جراح مورد نظر دارای اعتبار کافی هست یا خیر؟

 • بررسی سبک و رویکرد جراح

جراحی پلاستیک و زیبایی علاوه بر آموزش و دانش پزشکی نیاز به هنر نیز دارد. از آن جایی که بدن هر کدام از کاندیداهای زیبایی منحصر به فرد است، سبک و رویکرد جراح می تواند به شدت حائز اهمیت باشد. به عنوان مثال، “بهترین جراح لیپوساکشن در تهران” به احتمال زیاد کسی است که سبک کارش با اهداف زیبایی شناختی مراجعه کننده مطابقت داشته باشد و بتواند روش درمانی و سبک خود را با توجه به شرایط منحصر به فرد مراجعه کننده تعیین کند.  

جراحی زیبایی موفق مستلزم آن است که جراح بتواند سبک خود را با توجه به شرایط و نیازهای کاندیداهای زیبایی تنظیم کند. برای اینکه افراد بتوانند بهترین پرشک زیبایی را برای خود برگزینند، بهتر است به گالری و نمونه کارهای جراح مورد نظر از کاندیداهای زیبایی قبلی (تصاویر قبل و بعد) مراجعه کنند. همچنین این افراد می توانند در طول مشاوره، درخواست تصاویر اضافی داشته باشند یا دنبال کسانی بگردند که پیشتر نزد پزشک مورد نظر تحت عمل جراحی زیبایی قرار گرفته اند. این کار می تواند بازخورد صادقانه‌ ای از مراجعه کننده گان در مورد تجربیات آنها به شما ارائه دهد.

 • بررسی مرکز مراقبتی که جراح در آن مشغول است

هنگام انتخاب جراح مورد نظر است بهتر است این مسئله را نیز در نظر داشته باشید که باید علاوه بر خود جراح، مرکز مراقبتی یا کلینک و بیمارستانی که قرار است در آن تحت عمل جراحی قرار بگیرید را نیز بررسی کنید. بسیاری از جراحان در بیمارستان ها و مراکز مراقبتی خاصی کار خود را انجام می دهند. بنابراین یک مرکز معتبر و مناسب یکی دیگر از موارد مهمی است که در انتخاب بهترین جراح لیپوساکشن در تهران باید به آن توجه داشت.

از آنجایی که جراحی‌های زیبایی مثل لیپوساکشن عموماً در خارج از بیمارستان ها مثل کلینیک ها انجام می شود، بسیار مهم است که اطمینان حاصل شود که امکانات مورد نیاز برای جراحی مطابق با بالاترین استانداردهای ایمنی، کیفیت و مراقبت از بیمار باشد. برای اینکه بفهمید آیا یک مرکز مراقبتی دارای اعتبار کافی هست یا خیر، باید به دنبال گواهینامه یا حداقل مجوزهای دولتی مرکز باشید.

دکتر کامبیز ایزدپناه فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و زیبایی در خدمت شما عزیزان است تا بتوانید از سال ها تجربه کاری و تخصص وی در زمینه لیپوساکشن با بهترین متدها و تکنولوژی های روز دنیا بهره ببرید و بهترین نتیجه را کسب کنید.

جمع بندی

در پایان باید گفت که پیدا کردن بهترین جراح لیپوساکشن در تهران، اولین قدم برای دستیابی به اهداف زیبایی است. انتخاب یک جراح پلاستیک کاربلد، باتجربه و دارای مجوزهای رسمی می تواند به شما در سفری پر از فراز و نشیب کمک کند.

بهتر است در نهایت با در نظر گرفتن معیارهای ذکر شده به دنبال بررسی صداقت پزشک و عملکرد او باشید. در واقع، این وظیفه یک جراح پلاستیک یا جراح لیپوساکشن نیست که به شما بگوید بهترین گزینه برای شماست یا خیر، بلکه شما خود باید با انجام تحقیقات کامل متوجه شوید که پزشک مورد نظر به طور صادقانه بهترین رویکرد را برای وضعیت شما و نتایج واقع بینانه ای که می توانید انتظار داشته باشید ارائه می دهد.

دکتر کامبیز ایزدپناه یکی از بهترین فوق تخصص های جراحی پلاستیک، ترمیمی و زیبایی در تهران است که دارای بورد فوق تخصصی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی شهید بهشتی بیمارستان 15 خرداد یا به عبارتی بیمارستان مادر جراحی پلاستیک ایران می باشد. بر اساس رضایتمندی کاندیداهای زیبایی و مراجعه کنندگاه وی را می توان به عنوان یکی از بهترین جراح های لیپوساکشن به حساب آورد.

بیمارستان ها و کلینیک های ایران از نظر استانداردهای صنعتی به روز هستند و این کشور دارای تعدادی از بهترین جراحان پلاستیک در جهان است.

اگر از چربی های انباشته شده واقع در هر کدام از نقاط بدن خود ناراحت هستید و بدنتان دیگر به رژیم غذایی یا برنامه های ورزشی پاسخ نمی دهد، لیپوساکشن می تواند برای شما مناسب ترین راه ممکن باشد.

طبق گزارشات به دست آمده اکثر بیماران در نهایت به نتایج دلخواه خود دست می یابند و 90 درصد نتایج لیپوساکشن را در یک تا سه ماه پس از عمل جراحی مشاهده خواهند کرد. برای دستیابی به نتایج اولیه در چند هفته اول نمی توان تصمیم گرفت چرا که تورم و کبودی های پس از جراحی مانع آن خواهند شد.

سن مطلوب برای انجام عمل لیپوساکشن بین 30 تا 35 سالگی است. قبل از 30 سالگی، بهتر است افراد روی رژیم غذایی و برنامه های ورزش تمرکز داشته باشند، چرا که این موارد بهترین گزینه به جای لیپوساکشن هستند. زیر 35 سال، خاصیت ارتجاعی پوست بهتر است و نتایج بهتری را ایجاد می کند زیرا پوست راحت تر به شکل جدید در می آید.

1)         در نظر گرفتن هدف شخصی برای انجام عمل لیپوساکشن

2)         در نظر گرفتن وضعیت مالی

3)         در نظر گرفتن خدماتی که هر پزشک ارائه می دهد

4)         بررسی عملکرد پزشک مورد نظر با استفاده از عکس های قبل و بعد مراجعین قبلی

5)         توجه به میزان رضایتمندی مراجعین قبلی و مشاوره گرفتن از آن ها

6)         انتخاب بهترین پزشک با توجه به شرایط خود

رزرو نوبت

جهت تعیین نوبت با شماره های زیر تماس بگیرید.

working-hours

ساعات کاری مطب

شنبه و سه شنبه ها

ساعت 16 الی 19

telephone (1)

تلفن تماس

02122062651

09033428120

location

آدرس

میدان کاج، خ سرو غربی، خ مروارید

پلاک ۲، طبقه همکف، واحد 1